Nespavosť po pôrode

matthew_mc
6. jún 2018

Ahojte baby,
Netrpela niektora z vas nespavostou po porode? Moje dieta ma 9 mesiacov, prespava celu noc...lenze ja sa vzdy okolo 4:00 zobudim a neviem zaspat. Kym nebol na svete, tak som tento problem nemala. Ako ste to riesili?

deti95060810
6. jún 2018

píšem Ip

janaaaaaaaaa
7. jún 2018

A čo ťa zobudí? Treba to ísť na wc?

matthew_mc
autor
7. jún 2018

@janaaaaaaaaa nie netreba...neviem...asi sa ti uz stalo v zivote, ze si sa zobudila bez dovodu a nevedela zaspat...tak tak to mam kazdu noc

huahua
7. jún 2018

Ja mam toto odkedy sa narodil najstarší syn...6 rokov...stale podvedome čakám, že sa niekto zobudí a bude ma potrebovať.

matthew_mc
autor
7. jún 2018

@huahua da sa s tym tak dlho zit? Ja som vravela muzovi, ze mam pocit, ze ma to uplne nici...fyzicky i psychicky... som nervozna, unavena, vacky pod ocami, ekzemy a som casto chora...

huahua
7. jún 2018

No dá...najstarší od malička tle spava, boli noci, ked bol aj 12x hore, to boli horory...nervózna, unavená, vačky pod ocami, to všetko poznám, ale chorá nebývam casto. Teraz ma sest, ale stale sa pár krát prebudi (ale uz ho nemusím na rukách nosiť 😀) a okrem neho mam este dvojročnú a ročného (tí spávajú dovre, ale tiež sa občas prebudia) a ak aj spia, tak kukám do stropu a čakám, kedy sa zobudia (ako aj teraz). Unavená som, oči ma štípu, ale nezaspím. Ja mam takto celu noc, nielen od štvrtej. Potom asi od únavy zadriemem a o chvíľku som zas hore a tak az do rana.

matthew_mc
autor
7. jún 2018

@huahua tak to ta obdivujem!

matthew_mc
autor
7. jún 2018

@matthew_mc ja mam pocit niekedy ze umriem

ashley31
8. jún 2018

Nemas problem so stitnou zlazou ?

petrapod
8. jún 2018

Ja to mám tiež. A potom u nezaspis vôbec či?

matthew_mc
autor
8. jún 2018

@petrapod niekedy ano a niekedy nie

matthew_mc
autor
8. jún 2018
eliska13
8. jún 2018

@matthew_mc mne sa tak prejavovala úzkosť, mierna depresia skorym vstavanim.Kojis?skús si dávať magneb6 si nejaký Persen bylinkový z lekarne

matthew_mc
autor
8. jún 2018

@eliska13 uz 2 mesiace nekojim. Magnezium si davam, persen som skusala aj mnozstvo inych prirodnych liekov.. no nic :(

123nikolaa123
3. júl 2020

@matthew_mc ahoj, vyriešil sa tvoj problém?

matthew_mc
autor
3. júl 2020

@123nikolaa123 a
Ahoj, je to lepsie, ale stale nie idealne.

123nikolaa123
3. júl 2020

@matthew_mc mala si lieky? Ja to mám opacne, neviem zaspať... už som to musela poriešiť liekmi

matthew_mc
autor
3. júl 2020

@123nikolaa123 ano, mam stilnox, nepravidelne vyuzivam...dam si stvrtku tabletky ked treba...

basska_b
3. júl 2020

@matthew_mc Moj muž si pochvaľuje Lexaurin 😁