Netypické príznaky zápalu močových ciest

minnie2013
2. aug 2013

ahojte, chcela som sa poradit, mavala som klasicke problemy so zapalom mochoveho mechura, vzdy liecene antibiotikami. Tento rok som mala ale netypicke priznaky.. nebolo palenie pri moceni ale iba caste nutkanie na WC, krce v podbrusku, za lonovou kostou a bolest v krizoch. Doktorka mi nezistila bielkoviny ani krv v moci. preto ma nijak neliecila. A ani moc nie je uplne cisty. Plavaju v nom akoby kusky hlienu (take blasocnice) alebo co....nikto to ale neriesi ☹ Vraj sa nemam privelmi sledovat. Ale ja sa v poriadku necitim, tak co s tym?.... Mohol by to byt aj nejaky gynekologicky zapal? dakujem krasne

livocka21
2. aug 2013

@minnie2013 no ano... nemusia to byt mocove cesty... ten hlien nemusi byt v moci ale moze vychadzat z rodidiel.... kompletna gynekologicka prehliadka a vsetky vytery a budes mudrejsia...ak je moc cisty lekarka ta nemoze liecit na zapal mocovych ciest...sup sup k gynekologovi...

minnie2013
autor
2. aug 2013

@livocka21 Si zlata dakujem🙂 no urcite to nie je z rodidiel to som si 100% ista.

livocka21
2. aug 2013

@minnie2013 hmm jasne.... ale i tak zajdi ku gynekologovi...krce v podbrusku a bolave krize mozu znamenat aj gynekologicky problem...budes si istejsia 🙂

minnie2013
autor
2. aug 2013

babule nikto dalsi s nejakym napadom, riesenim, pripadne skusenostou? ☹

fiffinkaa
4. aug 2013

vieš čo aj ja som nefrologická a urologická pacientka-ladviny a močové cesty a tiež som mala niekolko krát "atypické príznaky" a nakoniec som zistila že to bola bolestivá ovulácia, skús si vyrátať cyklus, či si tieto bolesti nemala počas plodných dní..