Neustále bolesti bruška u dvojročnej dcéry

katka040
30. jún 2013

Dobry den, prosim mamicky o pomoc s nasim problemom kedze si uz neviem dat rady. Dceru uz treti tyzden kazdodenne boli brusko, najskor sme mysleli ze ma uroinfekt, takze nasa pediatricka jej vysetrila moc, sediment aj kultivaciu, ktory bol negativny no bolesti sa stale stale stupnovali, boli sme uz 3 krat na pohotovosti kde ju vysetril chirurg, nefrolog, bolo jej robene sono bruska, odbery krvi no vsetko je v poriadku, len na sone zistili vela stlice a vzduchu v creve, a je pravda ze mame problem skakanim odkedy sa sama odplienkovala mam pocit ze sa boji kakat. Aj dnes od rana stale place , drzi si brusko ze ju boli, ale vykakat ani za svet, dnes je to uz treti den co nekakala. Stretli ste sa stym niektora? Aj lekari tvrdia ze je to zapcha, no ja sa bojim aby to nebolo nieco vaznejsie. Davam aj dufalac, slivkovu stavu, ovsene vlocky, vsetko co mi kazali ale nic nezabera. Mate niake rady co este vyskusat?Ako dlho trva kym sa kakanie upravi? Este nam maju brat krv na gastre na celiakiu a intoler.laktozy, tak uvidime, ale stale sa drzi v oblasti zaludka a place ze boli brusko. Ma tu niekt podobny problem? Dakujem za rady.

xlucia
30. jún 2013

@katka040 kupte infadophilus v lekarni a dva tyzdne jej dava rano aj vecer. potom min. tri mesiace raz denne. plus kup sab simplex a tie dva tyzdne aj ten. masirovat brusko po smere hodinovych ruciciek. ulavi sa jej

katka040
autor
30. jún 2013

@xlucia dakujem pekne, vyskusam hned zajtra, doteraz sme davali biogaju kvapky ale asi moc nezabera.

janinah
30. jún 2013

10 kusov sušených sliviek variť v litri vody aspoň pol hodinu,trochu cukru môžeš pridať,potom scediť a dávať piť 2-3x denne,drž v chladničke,mám to od liečiteľa,funguje

katka040
autor
30. jún 2013

@janinah dakujem pekne, vyskusam

bboossoorka
30. jún 2013

@katka040 ked ju boli bruško daj jej hylakkvapka dava sa na kila kolko kil tolko kvapiek hned jej to pomože a hned sa i vyprazdni...odskušane

kokorunecka
30. jún 2013

Ja tiež odporúčam Hylak..

deniska181176
30. jún 2013

moja dcerka ma tiez 2 roky takisto bez plienok,iba ked spinka este ma ,no ale ide o to ze ked sa jej chce kakat tak iba do plienky ,na serblik nechce ist iba vycikar.Takze skuste tu plienku mozno to pomoze

katka040
autor
1. júl 2013

@deniska181176 ahoj, aj plienku som skusala ale jeduje sa, nechce ju, ale fakt mam podozrenie ze vedome zadrziava stolicu a preto ju boli brusko, budeme skusat dalej, dakujem.