Lexaurin mi nezaberá

filipecek164
20. apr 2019

Ahojte mam 20 rokov doktor mi na uskost predpisal lexaurin 3mg bral som ho len fakt pri attakoch ale vobec mi nezaberal neskvor som s tym prestal asik tak na 2 mesiace a raz pri jednom attaku uskosti som si dal 10 lexaurinov cakal som ze zaspim(3h) alebo ze nebudem mat uskost ale nepocitoval som absolutne nic uskost bola rovnaka vie niekto poradit cim to je ?
Moze byt ze som imuny na bromazepam ?

nikaeli
20. apr 2019

10??? naraz?

vanesanova
20. apr 2019

@filipecek164 ty si robis srandu? Ak ti nezabera to mas riesit s doktorom a nie tu a ked ti nejaky liek nezabera tak si nedam 10 x vyssiu davku! To sa chces predavkovat? Alebo si uplne znicit zdravie? Mas 20 rokov a chces si znicit pecen? Lexaurin je silny liek tak s nim neexperimentuj a sup sup ku dokt. Nech ti predpise teda nieco ine mne krasne zaberal na uzkost zoloft a to minimalne davky bola som vyrovnana a stastna ziadna uzkost krasne som spala zbavila som sa uplne strachu az som ho mohla uplne na koniec vysadit uz ho niekolko rokov vobec neberiem nepotrebujem. Skus sa nan spytat dokt. Obsahuje serotininy hormony stastia vazne to funguje vela oddychuj relaxuj rob co ta robi stastnym jedz banany jahody a cokoladu

pribinak
20. apr 2019

Zožrať 10 Lexaurinov? Neverim! Su prázdniny, zas si niekto robi prdel

deti95060810
20. apr 2019

neverím že si zjedol 10 Lexaurinov... to by si tu asi ťažko takto vypisoval....🙄

3009
20. apr 2019

@filipecek164 ihneď choď k psychiatrovi, nech ti predpíše nejaké antidepresíva na úzkosť a nie sa pchať Lexaurinom. Lexaurin má byť len na krátkodobé užívanie, lebo hrozí návyk a potom sa ho ťažko zbavíš, niektorí sa z Lexaurinu nevedia zbaviť jedine pobytom na psychiatrii. Ak ti Lexaurin nezaberá, znamená to že potrebuješ asi antidepresíva.

dskjhfdlkdjhl
20. apr 2019

@filipecek164 prazdniny zase skoncia a ak budete pisat diktat, tak zase to bude patka, radsej sa chod ucit a nesnivaj o somarinach😉

deti95060810
21. apr 2019

@3009 Ad sú tak isto návykové...ale samozrejme isto skôr pomôžu ako Lexaurin - ten je len na krátkodobé použivanie...

eliska13
21. apr 2019

@deti95060810 AD nie sú návykové, ale ak sa nezmení niečo prečo si upadla do depky zle pocity sa vrátia.ad sa práveže berú dlhodobo a sú ľudia čo zo všetkého robia strašiaka majú narušenú psychiku prežívanie citliví to sú kandidáti na AD
@filipecek164 3 mg je silný neverím, že Ti nezabral jedine, že si feťák a máš abstak.po 10 by si bol KO

3009
21. apr 2019

@deti95060810 AD nie sú návykové a po ich postupnom vysadení nie sú absťáky ako po vysadení Lexaurinu. Lexaurin okrem toho, že je návykový pri dlhodobejšom užívaní môže spôsobiť poškodenie mozgu - prípadne neskôr aj demenciu. Toto určite nespôsobujú AD. Takže nemiešaj tu hrušky s jablkami.

deti95060810
21. apr 2019

@3009
1. napíš to slušnejšie, ak chceš diskutovať....
2. ak nie sú AD návykové, prečo sa vysadzujú min. 4 týždne? keby neboli tak sa môžu vysadiť okamžite, kedykoĺvek.... Takže sú návykové...😉

deti95060810
21. apr 2019

@eliska13 Ad sú návykové, pretože sa vysadzujú postupne... organizmus si zvykol. napísala som že sa berú dlhodobo - lepšie si prečítaj. 😉

3009
21. apr 2019

@deti95060810 neútoč tu na každého. Návykový liek nie je ten, ktorý treba postupne vysádzať - lebo postupne sa x,y liekov musí vysádzať a pritom nie sú návykové. Lieky návykové sú tie, ktoré po ich vysadení dostávaš abstinenčné príznaky a nie si ich schopná vysadiť, lebo príznaky pre aké si ich brala ti ostávajú. Ak sa tomu nerozumieš tak tu nedávaj múdre rady.

sasa1983
21. apr 2019

@3009 pravda

sibyll
21. apr 2019

Mne lexaurin nezaberal vobec... Kazdy mame inú reakciu na tieto lieky... Sup k psychiatrovi ten predpíše AD v kombinacii s nejakymi benzodiazepinmi... Je viac druhov rozne ucinne latky. Tam kde nezaberie 10 lexaurinov moze zabrat napr 1 xanax

zuzi0911
11. júl 2019

@3009 je to návykový liek a práve preto sa musí vysádzať postupne až nenastane abstinenčné príznaky. Preto sa nesmie nárazovo vysadiť.

3009
2. mar 2022

@zuzi0911 čítaj s porozumením, veď píšem že Lexaurin je návykový.