Nezhubný nádor - myóm na maternici

katulik1108
21. okt 2013

Ahojte,chcem sa spytat ci ma niekto skusennost s nezhubnym nadorom na maternici.s priatelom sa snazime o babätko.gynekolog mi povedal ze sa tieto nadore mozu zväcsovat a sirit. teraz to mam 1,2 cm ☹ citala som ze v tehotnosti sa to zhorsuje a moze nastat potrat.ked neotehotniem teraz bojim sa ze sa mi to bude zväcsovat a pridem tak o maternicu ☹

majka777
21. okt 2013

ja mam tiez myom na maternici...min. bola o tom aj relacia v TV...ano moze to znamenat problemy v tehotnosti, ale mam kamaratky, ktore maju aj 25 myomy a boli tehonte....treba pozitivne mysliet...zo zaciatku je to urcite sok, ale naboj...ja tiez dufam, ze druhe baby bude a basta 😉

mamakaja
21. okt 2013

tak asi som mala nieco podobne neviem, pred tym ako som otehotnela /nemohla som 4 roky/, som mala niake ranky ci co, mala som ist na vypalenie na vtedy este bezrucovu,zlakla som sa a dostala som sa k primarovi na bezrucku a pytala som sa ci mam ist na to vypalovanie,povedal ze nie,ze ak chcem otehotniet mam to nechat tak,tak som aj urobila, neviem ako dlho potom ale otehotnela som a po roku som dostala rakov krcka mat 5 ! ,neviem ako s tebou,ale ak sa nedari otehotniet asi to nebude hned a problem moze byt vatsi ako radost z otehotnenia,daj si pokoj s babom ak nemas 45 a takpovediac o 5 dvanas urob si co mas aby si bola naporiadku.dnes ma maly uz 14 ale nebolo mi vsetko jedno ked mal 1,5 roka a ja na haydukovej !! naco ho priviest na svet ked ty tu nebudes ! si prenho najdolezitejsia.a verim ze vsetko sa deje na nieco tak urob si co mas pre svoje telo....drzim palce a jar sa to podari !!pa