Neznáma vec pri menštruácií. Neviete čo to mohlo byť?

suzi13
29. jún 2007

Ahojky kocky. Vytvorila som tuto temu aby sa tu mohli riesit nezname veci,o ktorych mozno niekto vie. Napr. hned na zaciatok by som potrebovala radu ja. Pred 2tyz. som mala mrchu no len necele 2 dni a pred par dnami ma nieco zaskocilo. Na toalete zo mna vyslo nieco take neviem ci to poznate ked mate mrchu a ide z vas akokeby taka zrazenina krvy...no a zo mna to tak islo ale nie krvave, take priesvitne velke kusy. Neviete prosim poradit co to je, preco to je, ci to je v poriadku?Nikdy pred tym sa mi to este nestalo. Poradte prosim Dakujem

cucuska
29. jún 2007

suzi skúšala si tehu testt?????

suzi13
autor
29. jún 2007

cucuska- no este pred mrchov ako mala som take cudne pocity ale test bol negativ. a potom prisla mrcha hoc len na necele 2dni ale prisla a teraz neviem z coho moze byt toto som z toho na nervy

ivana98
29. jún 2007

a nemohol by to byt ovulacny hlien - vyzeralo to ako vajecny bielok? ta 2-dnova MS s tym moze ale nemusi suvisiet.. 🙂

suzi13
autor
29. jún 2007

ivanka ja neviem bolo to cele priesvitne velke asi 5cm ale fakt to neviem ani tak opisat a neviem co to bolo ako keby to bolo iba raz tak v pohode ale stalo sa mi to uz asi 3-4krat

lalupa
29. jún 2007

aj ja si myslim, ze slo o ovulacku

mm1
29. jún 2007

aj ja si myslím, že to bola ovulka...

cucuska
29. jún 2007

no a MS prišla na koľký deň ??????
skús test teraz, a nemohla to byť cysta?????

suzi13
autor
29. jún 2007

a vy ste to uz zazili?takze potom by malo byt vsetko ok?

ivana98
29. jún 2007

suzi, 2 tyzdne po MS je to pravdepodobne 🙂 pokial to mas iba v rozpati 2-4 dni tak je to normalne, riesila by som to iba pokial by si to mala dlhsie ako tyzden 😉

suzi13
autor
29. jún 2007

Menstruaciu som dostala o 7dni skor ako som povodne mala dostat

lalupa
29. jún 2007

suzi, apropo kolko mas rokov?

cucuska
29. jún 2007

no a tak je to jasné.

JA som mala špinenie na 19DC ktoré trvalo dva dni. Potom sme mali s mužikom sex a po ňom zo mna vyšlo ak veľa takých bielych hrudiek takých bielych, mžno keby nesexujeme tak to zo mňa vypadne v kuse. boli to ako biele šušńiky a o 10 dní na to som robila test a výsledok vidíte teraz som v 10tt 😉
suzi mohlo by to byť tehu naozaj 😉

suzi13
autor
29. jún 2007

no mam 21r. ale toto je pre mna neznama oblast momentalne.
Cucuska myslis ze by to mohlo byt tehu???

veronika13
29. jún 2007

veď ti to hovorí, sprav si test a budeš mať jasnejšie 😉

kika210
30. jún 2007

suzi, ja si myslím, že o možnosti, že si bola tehotná ani neuvažuj. S velkou istotou si myslím, že si mala cystu, ktorá praskla a blana odišla. Ja som to mávala tiež. Cysta sa buď vstrebe sama, alebo praskne a takto sa vyplaví. Keby si išla teraz k doktorovi asi by Ti videl v podbrušku volnú tekutinu, ktorá sa vstrebáva asi aj týžden. Niektoré ženy vobec nevedia, že majú cystu a niektoré majú pri tom dost bolesti. Aj ja som mala a dost mi to uz vadilo. Ja som mávala opakovane raz na jednom raz na druhom vaječníku od 6 do 8 cm priemer. Niektorá praskla a niektorá sa vstrebala. Mala by si navštivit lekára. Hlavne pre to, aby si vedela na čom si aj do buducnosti. Mne raz cysta dokonca vyhodnotila aj baby test pozitívne. Neodkladaj vyšetrenie.

suzi13
autor
30. jún 2007

Dakujem za rady teraz uz skutocne neviem, takze to mohlo byt ovulacia,tehotenstvo, alebo cysta. Ale asi fakt najpresnejsie to bude vediet doktor.

cucuska
30. jún 2007

suzi ńo podľa mňa to zisi doki najlesie a držim palce 🙂

benabianca
30. jún 2007

aj ja si myslim,ze lekar to bude vediet najlepsie.Ja som mavala cysty niekolko rokov(apravdepodobne sa mi teraz vratili),sialene bolesti a hlavne ked praskali,mala som ich velmi vela,vitiekla zo mna tekutina,ale nikdy nie hlien alebo blana

skybaby
30. jún 2007

suzi prosim ta chod hlavne k lekarovi ... mne minuly tyzden zistil cystu a povedal ze kym ju neodstranime tak sa mi nepodari otehotniet ... a upozornil ma ze moze prasknut a sposobit krvacanie do brusnej dutiny ... a to som povodne k nemu isla lebo som mala krvacanie v stredu cyklu ... takze to prosim nepodcenuj a chod k lekarovi ... ja som rada ze som tam isla

suzi13
autor
30. jún 2007

Ano samozrejme ze pojdem, co sa tyka zdravia to nepodcenujem ale uz mi v hlave vselico mozne vrta.

benabianca
30. jún 2007

aj ja som nemohla dlho otehotniet,az kym mi cysty nezmizli,nakoniec sa podarilo,po prvom dietati som ich nemala ,ale po druhom sa mi vracaju

suzi13
autor
30. jún 2007

Hm...je to tazke viem. Hoc teraz mam aj strach ze to skutocne mohli byt aj cysty...

skybaby
30. jún 2007

suyi nechcem ta strasit ale sranda je ze ja som bola v novembri na preventivnom vysetreni a vtedy mi nic nenasli .... divne ... no ale buduci tyzden si to idem dat potvrdit este k druhemu lekarovi ...

drzim ti palce ... a neboj 😉

benabianca
30. jún 2007

aj ja drzim palce

suzi13
autor
30. jún 2007

Ano ved ja chodim na vysetrenie casto. Donedavna som brala antikoncepciu, stale po 2mes. mi robili krvne skusky no ja som trvala aj na vysetreniach a vzdy som bola ok, na poslednom som bola koncom marca a tiez bolo vsetko v poriadku . Tak neviem

kika210
30. jún 2007

suzi a ty si prestala teda brat antikoncepciu? mne sa začali cysty tiež tvorit až potom. A tiež som bola na vyšetrení a po mesiaci som išla zas, lebo mi meškali herečky, tak som bola zvedavá, či som tehotná a ona tam bola cysta. Aj ja som sa čudovala, že veď tam pred tým nebola. Ale to je rýchly proces. Tvoria sa keď ovuluješ. Vlastne neovuluješ, lebo namiesto toho, aby Ti praskol folikul, sa vytvorí cysta. Ja som sa takto trápila rok, stále dúfajúc, že otehotniem. Ale to som mala akurát riadne rozhádzaný cyklus, bolesti, pribrala som a figu z toho. Ale stále som bola sledovaná. Lebo riziko, že cysta praskne na cievke a Ty zakrvácaš do bruška tu je stále. Som sa rozpísala teda 😅 Ale keď mám skúsenost, prečo sa o nu nepodelit.

suzi13
autor
30. jún 2007

Kika dakujem za radu. Ano asi pred mesiacom som prestala brat antikoncepciu

kika210
3. júl 2007

suzi, keď budeš mat po návšteve u doktora, daj vediet, či ste niečo zistili. 😉

neli37
4. júl 2007

Ahojte babule....chcela som sa spytat co myslite moze byt zena tehotna(asi taky 12tt), s tym ze jej nevynenechala mrcha a ani to neukazal test na hcg!!!???
(robila som si niekolko druhov testov uz 2mesiace)Jedine priznaky su zvlastne tlaky brusku a podbrusku a prirastok na vahe.
Prosim pomozte,bo chystam sa rontgen,a vtedy by zena nemala byt tehotna....dakujem vam.

lalupa
4. júl 2007

neli, baby uz vyssie pisali o moznej cyste, nechcem strasit, ale skor mi to tak vyzera... co tvoj gyndos? nech sa na teba poriadne pozrie, uz to vyzeras mat dlhsie, necakaj