Nezvyčajné kŕče pri maternici. Z čoho to môže byť?

miriam17
25. júl 2009

maminy potrebujem poradit ...
vcera vecer som dostlal krce pri maternici...ale az take... pichave nic som nemohla robit ako som si sadla tak tak ta bolest vrazala az do konecniku....hrozne zle mi prislo tiekol zo mna pot ....bleda som bola ako stena a este ma aj naplo....nemali ste niektora take daco ...z coho to moze byt??....nikdy som to este nezazila...prosim o radu..dakujem...

miluska.h
25. júl 2009

ahoj miriam, ja som podobne bolesti pocitovala asi mesiac po porode. nebolo to sice az take hrozne ako popisujes ty, ale tiez som si uzila ☹ Tvoja bolest vsak nesuvisi s porodom, kedze mas skoro trojrocnu dcerku. Ak sa ti to vrati, zbehni radsej k lekarovi, nech ti urobia ultrazvuk. drz sa!

rokka
25. júl 2009

ahoj, miriam, nemáš náhodou stred cyklu...ovuláciu...ja som takú bolesť tiež zažila až som musela ísť na pohotovosť, lebo to bolo neznesiteľné a to ja znesiem dosť... tam, že, slepé črevo a čo ja viem čo...a keď som bola u ženského dr. tak ten mi povedal, že pri ovulácii bývajú také bolesti, ešte väčšie ako pri pôrode.

flamenga
25. júl 2009

podľa mňa to môže byť cysta, slepé črevo alebo ovulácia.... alebo čokoľvek iné... navštívila by som lekára... gynekológa 🙂 ten keď vylúči ženskú stránku, tak ťa možno aj pošle na chirurgiu 😉

marcaradko
26. júl 2009

miriam ja som mala presne takketo bolesti pri presknuti cysy....a dokonca 2X.....takze,bude to pravdepodobne to 😖 ....mimochodom,ked ti uz praskne cysta nie vzdy ti vie urcit lekar ci to cysta aj bola....tak tak

anita12323
22. nov 2014

Ahojte baby ja som teis mama nekedim taki pohib v maternici a nieviem preco
Poratte mi prosim za pochopene dakijem

marika1992
12. júl 2017

Ahojte baby potrebujem radu už druhý krát sa mi stalo že som dostal silné kŕče do maternici az také že ťa bolesti vrazala do konečníka nemohla som sa pohnúť od bolesti môžte mi poradiť scoho to môže byť