Niečo účinné na kútiky na ústach

29. jan 2022

Ahojte, prosila by som o radu. Poznáte niečo účinné na kútiky na ústach? Beriem aj vitamíny na imunitu a vyskúšala som fungicidin a cimmerinn, no nič mi nepomáha. Budem rada za každú pomoc.

ivanki
29. jan 2022

skus normlane uvarit cviklu a ked ju nakrajas tak si ich pomasti alebo ked ju zjes tak ti ostane na kutikoch mozno to znie divne ale jednym casom som sa velmi trapila kvoli kutikom vecne som ich mala a toto mi zabralo ale zase opatrne lebo z cvikly aj prehana😅 alebo si kupi peroxid v lekarni poriadne vycistit a nechat ich vysusit ale tiez opatrne s peroxidom staci 2x do dna☺️

hyta
29. jan 2022

Užívať probiotiká a natierať hojivým zázrakom - malé vajíčko z Oriflamu. Toto mi pomáha vždy.

jasminka22
29. jan 2022

Dat si urobit ster na koznom, ci nejde napriklad o stafilokoka

katikaba
29. jan 2022

Mne pomohol vitamín B dlhodobo

kvieta
29. jan 2022

Potrieť antibakteriálnym gélom, ktorý sa používa na ruky. Servítkou v priebehu dňa udržiavať suché kútiky, nevytierať, iba priložiť, ako keď si odstraňuješ prebytočný rúž. Mne to pomáha. A obohatiť stravu o mäso.

matana2
29. jan 2022

Zlty maz z ucha pomaha. Hned na zaciatku jak sa kutik spravy treba natret.

nikasmile
29. jan 2022

Mne pomohol iba Fungicin léčiva. Nič okrem tohto nezabralo.

loliki
29. jan 2022

Kútiky sa tvoria pri nedostatku jedného B vitamínu, možno Riboflavín. Spýtaj sa v lekárni.

motolica
29. jan 2022

Keď som bola mladšia,tak som mávala hrozne kútiky ,nezabralo nič z tých overených tipov, resp.strasne dlho sa hojili.ale poradili mi v lekárni ,že Optalmoframykoin klasika masť do očí,tuším je na predpis a odvtedy mám pokoj 🙂