Normálna únava

kveta
24. nov 2013

Mam trojrocne dieta, ktore dodnes vstava minimalne raz za noc , takze mam prerusovany spanok. Dnes v noci mal zdravotne problemy, takze som zaspala asi okolo tretej v noci. Rano som dostala sancu dospat sa do jedenastej, ale napriek tomu od rana sa citim hrozne unavena. Svaly mam unavene ako po dlhom pochode.. Nemam svalovicu, len unavu. Je to normalne alebo je to uz zdravotny problem?

zita19
24. nov 2013

@kveta Nevyspaty clovek sa citi ako zbity. Ked si dlhodobo nevyspata tak sa necuduj, ze sa citis akoby Ta presiel parny valec. Este aj pocasie je obzvlast depresivne. Mozno by Ti pomohlo nejaku chvilu vypnut. Ked bude drobec zdravy nemozes ho dat na vikend povedzme k rodicom a ty si spravit free day. Len tak v pyzame prevegetit den a mozno zajst na prechadzku alebo pokec ku kamoske. Nieco na tom, ze vyspat sa do ruzova je. Ja som tak pri detoch vyzerala tiez. Oni vstavali kazde 3 hodiny an flasku do svojich 2 a pol roka. Ked moja mam videla, ze uz toho mam dost, zobrala ich na vikend. Mne to neuveritelne pomohlo. Stari rodicia si vnucata uzili, detvaky si uzili s nimi, ja som sa zregeneroval a nabila baterky a v nedelu vecer, ked ich doviedli bolo nas kopa stastnych ludi 🙂 🙂

maruska3210
7. nov 2019

vyskusaj nejake doplnky, mne pomaha q10, ja konkretne mam od sunday natural je bez lepku a laktozy lebo mam intoleranciu