Nuskin body spa a vaše skúsenosti

canti2011
29. feb 2012

Ahojte, prednedavnom som si zadovazil novu BODY SPA od spolocnosti Nuskin, chcem sa opytat, za kolko ste dosiahli vysledky, dakujeeeee moooc 🙂

canti2011
autor
29. feb 2012

ZDRAVIM TA, JA MAM BODY SPA UZ TRETI MESIAC, DALA SOM SI HO PRINIEST Z AMERIKY, SOM S NIM NADMIERU SPOKOJNA, NEDALA BY SOM HO ZA NIC NA SVETE, PREDTYM SOM CHODILA NA KAVITACIU KDE SOM NECHALA 100 EUR A NEODPADLA SOM Z VYSLEDKU, ALE KED SOM VIDELA NA KAMOSKE CO S NOU BODY SPA UROBILO, NEVAHALA SOM. MAM UZASNE SKUSENOSTI S KRCOVYMI ZILAMI, AJ SO STRIAMI, AJ CENTIMETRE ISLI DOLE ALE NAKOLKO SOM PLNSIA BUDE TO CHVILU TRVAT.XIXI. AKURAT AK TI MOZEM PORADIT, ROB SI OSETRENIE RANO A VECER POTOM DEN DVA PAUZA A ZNOVA, MEDZI OSETRENIAMI NATIERAJ TO MLIEKO OSETRUJUCE NA MIESTA S KTORYMI PRACUJES, DRZIM PALCE. CIAO

canti2011
autor
29. feb 2012

nevedel som ako to sem inak dat, ale nakopiroval som sem mail od Janky, diky Janka za tvoj prispevok.

meryenes
6. máj 2012

Ja som mala vyditeľný rozdiel po prvom použítí. Používam to na strie po pôrode. Mne osobne sa to tak zapáčilo, že teraz robím distibútora pre SR.

mmalak
1. feb 2013

Je to uzasna vec po prvom pouziti je to viditelne je to trosku drahsie ale vysledok je uzasny idu dole strie tuky pokozka je hladsia a pevnejsia aj prsia su pevnejsie odporucam 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

wingsseven
1. feb 2013

ahojte, majú nejaký produkt proti striám? (predchádzanie)

monika111111
28. jan 2014

Ahojte, neviete mi povedať, či je možné objednávať nuskin aj z americkej stránky? sú tam oveľa nižšie ceny, akurát neviem aké je poštovné.

petralta
30. máj 2014

@monika111111 mozes, pokial mas v Amerike dorucitelnu adresu. Dotycna osoba ti to potom bud posle alebo doniesie na SK. Objednat priamo z Ameriky na europsku adresu sa neda.

petralta
30. máj 2014

@wingsseven ano, body galvanic spa.

petralta
30. máj 2014

Mam volne nepouzite balenie body galvanic spa (pristroj, gel, krem) na odkupenie.

milota164
25. nov 2015

ja som pouzivala krem proti striam od Bepanthenu

alexx8
Odpoveď bola odstránená
Zobraz