Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Objednanie SonoClinic

miankass
10. júl 2021

Zdravím včera som sa chcela objednať do SONOCLINIC na morfologicky gen. Ultrazvuk, od rána som sa tam skúšala dovolať a nikto nedvíhal, na ich stránke som nasla že im mam napísať sms a oni sa ozvu ale nič. A volala som v čase ordinačných hodín, obcas mi v telefóne povedalo že prebieha iný hovor že mám počkať na linke, počkala som a zrušilo ma volám s5 vôbec nikto nedvíha.. Mate niekto s tým skúsenosti? Alebo oni sa ozvu? Alebo mam hľadať iné sono? Nakoľko nechcem ísť do myslavy.

majusikk
10. júl 2021

@miankass áno objednáva sa len cez sms oni potom volajú alebo napíšu termin

zonjushe
10. júl 2021

Ozvu sa,nemusi to byt vsak hned v den,ked si volala,mne volali na druhy den,v tvojom pripade v pondelok..

miankass
autor
10. júl 2021

@zonjushe dobre ďakujem, lebo ja vôbec neviem ako to chodí u nich keďže som bola len v myslave.

miankass
autor
10. júl 2021

@majusikk ďakujem majka aj tebe za radu 🙂

zuzinkka18
10. júl 2021

@miankass ja som im písala email, pár dni dozadu, ozvali sa mi myslím o 2-3 dní...no nezabudni do mailu napísať aj svoje tel.číslo...ja som im tam napísala aj deň poslednej menštruácie aj v akom týždni som aktuálne bola práve

majusikk
10. júl 2021

@miankass nemáš zač 😘

miankass
autor
10. júl 2021

@zuzinkka18 dobre ďakujem skúsim. ♥️

surama
10. júl 2021

Ja som sa objednavala telefonicky, ale tiez az na neviem ktory pokus. Ale inak vysetrenie bolo super 😊

zuzinkka18
10. júl 2021

@surama pri kom si bola?

surama
10. júl 2021

@zuzinkka18 Janosova alebo tak nejak sa volala.

val9
16. aug 2021

@surama prosim ťa a kolko si platila? 🙂

surama
16. aug 2021

@val9 Ja som platila tusim 70e, bola som len v 2. trimestri. A usb som si doniesla svoje, nove, este zabalene musi byt. A fotky vysli super 🙂 teda relatívne super, kedze maly spal a rucky mal pred tvarou 😃

val9
16. aug 2021

@surama jaaaj ja potrebujem v 1.trimestri 🙂

surama
16. aug 2021

@val9 V prvom sa plati tusim 60 eur.

val9
16. aug 2021

@surama Dakujem 🙂