Objednávanie sa u MUDr. Raslovej

januska1975
15. máj 2015

Ahojte baby, prosim Vas tie, ktore chodite k doktorke Raslovej, viete sa jej v pohode dovolat?ja som volala pred mesiacom v piatok v ramci ordinacnych hodin, dnes takisto a stale sa mi ozyva odkazovka, kedze to bolo pocas ich ordinacnych hodin, tak mi vychadza, ze maju dovolenku, ale to ju maju mesiac???chcem sa objednat na vysetrenie a jednoducho nemam sancu...

meaningful
15. máj 2015

@januska1975 ja som nemala este problem sa dovolat, pozri na stranke ci tam ma odkaz ci je na dobolenke. Pripadne jej napis mail.

januska1975
autor
15. máj 2015

Praveze tam nebolo nic pisane, keby sa mi to nestalo uz druhykrat, tak by som to ani neriesila...vzdy ked som volala, tak ked tak bol obsadzovaci ton, ale teraz dvakrat po sebe odkazovka a to som volala opakovane...a na mail reaguje?

danna85
15. máj 2015

@januska1975 ja som tiez nemala problem dovolat sa, za posledne 2, 3 mesiace som volala 3x a hned zdvihli

ivanya
15. máj 2015

Ja som tam bola v utorok a nemala tam sestricku, takze mobil nezdvihala, kedze mala riadny frmol. Ved volaj kym sa nedovolas, dovolenku nema.

zuzka148
15. máj 2015

v pondelok som bola u nej na poradni a sestricka tam nebola, takze toho mala dost a bolo to vypisane aj na dverach. spominala, ze vo stvrtok a piatok tam nebude ona. ja som s nou spokojna. vacsinou ma info na stranke a nemam problem sa dovolat, resp. ked jej napisem mail, tak odpise.