Obvodná mi chce ukončiť PN a neurológ nie

9. nov 2021

Ahojte chcem sa opýtať som už PN 5 mesiac a obvodná ma chce už poslat do roboty ale neurológ nie. Povedala mi že čo počká neourolog. Žiaľ poslal ma na magnetickú lebo mi už trpnu ruky. A nápis obvodnej že mám byt PN. Tak musí ma nechať PN ci nemusí. Ďakujem

nafka0483
9. nov 2021

Obvodna vyhodnotila ze tvoj stav sa tak zlepsil ze si praceschopna? Na zaklade coho?
Pises, ze povedala, ze pocka na neurologa a ze neurolog hovori ze nadalej PN a indikoval dalsie vysetrenia.
Tak co riesis? Pokracuk v PNke.

veronice
9. nov 2021

Ak si na pn s neurologickym problemom tak obvodny by ti mal ukoncit pn len na zaklade odporucania od neurologa lebo tvoj zdravotny stav riesi neurolog, nie obvodna. Ja som bola skoro 6mesiacov pn s prasknutou platnickou a az led neuro napisala ze to mozeme ukoncit tak obvodna ukoncila pn. To iste som malans gynekologom. PN sa ukoncovala az ked on dal odporucanie pn ukoncit.

loginexistuje
9. nov 2021

na MRI mozes cakat aj bez PN a aku mas diagnozu na PN ? ak ti neurolog da do spravy ze su dovody na pokracovanie PN tak ti ju odvodny ponecha len to ze ta posielaju na MRI nestaci (a kedy mas termin na MRI ?

zara1357
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mogaa
9. nov 2021

za PN je zodpovedný lekár ktorý ju vystavil, čiže v tvojom prípade všeobecná lekárka....takže ano, môže ti ju ukončiť....