Ochrnul mi tvárový nerv. Koľko bude trvať liečba?

tatiana75
10. mar 2011

ahojte, rada by som vedela co vam pomohlo a ako dlho trvala liecba? mne ochrnula polovica tvare zaciatkom marca a zatial co citam, tak ma caka dlhaaa liecba. ☹

titkovamiriam
10. mar 2011

taniana75 a čo sa ti stalo,mamine ochrnula pri porazke pred 11 rokmi dodnes je vidno že jedna casť tvare je ina,kamaratka mava zasa zapal niakeho tvároveho nervu a tiež sa lieci niekolko mesiacov ☹ ☹ ☹

tatiana75
autor
10. mar 2011

ja som sa jedneho rana zobudila a mala som ochrnutu polovicu tvare. ☹

titkovamiriam
10. mar 2011

a co nato doktori-prepána ☹

silvia07
11. mar 2011

@tatiana75 tak toto sa presne stalo kamoske zaciatkom oktobra...chodi na rehabilitacie, lampu, uz sa to trochu zlepsilo, ale stale to poznat....predtym ani oko nezavrela, teraz sa mi zda lepsie

sarka811
12. máj 2013

koncom marca mi zacalo slzit oko a tykalo mi v nom, dalsi den sa k tomu este pridala bolest polky tvare ale len pri dotyku a na dalsi den uz polka tvare bola ochrnuta isla som k neurologovi ten mi dal injekcie B12 a povedal ze ak nedovriem oko tak musim ist do nemocnice. Bohuzial moj stav sa zhorsoval ale nastastie som nemala nejak velke bolesti. Bolelo ma len za uchom a bolest nebola nejaka ukrutna. Takze 10 dni som stravila v nemocnici dopovali ma asi 7 liekmi a vitaminmi plus biolampa neskor mi to masirovali a cvicila som s tym ale ako vsetci vieme v nemocnici sa s tym moc "neprplali" takze po prepusteni som isla k fyzioterapeutke sice neni najlacnejsia ale ovela lepsia ako v nemocnici ked mi to robili. Chodim k nej do teraz a tento tyzden mam posledny termin. Takze tesim sa ze mi to trvalo "len" nejaky ten mesiac a pol a to len skrz toho ze som nasla naozaj vybornu fyzioterapeutku. Pri tomto ochoreni neni az tak hlavne nejake lieky ale cvicit rehabilitacie to je najlepsi liek na toto

katkka08
31. jan 2020

@sarka811 aké cviky ste cvičili?Ço ešte s vami robila fyzioterapeutka