Očkovanie treťou dávkou

januska1905
3. dec 2021

Ahojte. Som zaockovana Jansennom bez registracie. Ak by som chcela tretiu davku ako sa to riesi? Nic som sa o tom nedocitala....

fairyprincess
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
liusa82
3. dec 2021

No presne aj ja kukám že 3 dávka.Oni nemaju ani druhu nie ešte tretiu😀

marsmykkok
3. dec 2021

pfizer dostaneš.
@fairyprincess
@liusa82 tak tam je jedna dávka iba, ale tretiu určite myslí posilňujúcu dávku čo sa dáva teraz

liusa82
3. dec 2021

@marsmykkok myslela som si že mi ozaj niečo ušlo.Že schválila aj Johnsonka dalšiu dávku

januska1905
autor
3. dec 2021

@marsmykkok sak ano, jansenn sa berie ako by si mala dve davky. Len v nemocnici v ZA pisu ze ockuju len tych co maju modernu, sputnika alebo pfizer. O jansene nic🤷
@liusa82
@fairyprincess

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
januska1905
autor
3. dec 2021

@viestta a dojde ta sms ked som sa bola ockovat bez registracie? Uz je to 4 mesiace, len potom ma cakaju dake zakroky preto by som sla teraz ak sa da. A vobec neviem ako to funguje. Bola som totiz vo VakciZuzke ockovana🤷

emalka
3. dec 2021

@januska1905 Po Janssene dostanes ako druhu davku Pfizer https://www.health.gov.sk/Clanok?ockovanie-tret...
Dostanes ju bud tak ze ti pride po 6 mesiacoch od ockovania sms s informaciou ze uz mas narok, alebo po tych 6 mesiacoch pojdes tam kde netreba registraciu, aj s potvrdenim o prvej davke.
https://korona.gov.sk/informacie-k-prihlasovani...

simsalabim
3. dec 2021

@viestta @januska1905 Nemusi cakat na sms, ja som sa registrovala den po uplynuti 6 mesiacov. Aj termin uz mam.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vanda323
3. dec 2021

@viestta Ja som z toho jeleň. Môj ujo dnes bol na Jensen a povedali mu že po dvoch mesiacoch pfizerw

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simsalabim
3. dec 2021

@viestta zvlastne... Svokrovi prisla sms, svokra a moj otec sa registrovali sami. A ja teda tiez...

januska1905
autor
3. dec 2021

Ja som uz z toho kon😂😂😂🤷🤦

brumbrumbrum
4. dec 2021

@januska1905 ahoj 🙃 písala som ti správu

mogaa
4. dec 2021

@januska1905 Jensen má slabšiu účinnosť, preto odporúčajú preočkovanie Pfizerom , ale nie je stanovená hranica kedy, oficiláne by to malo byť o 4mesiacoch neoficiálne po 2mesiacoch.....choď tam kde očkujú Pfizerom a spýtaj sa či ťa preočkujú bez registrácie a kedy si mala Jensen.....lebo myslím že nie je doriešené, či pri danej vakcíne nebudeš potrebovať 2 dávky Pfizeru....

alexandra2468
4. dec 2021

@januska1905 je jedno, ze ta cakaju zakroky, mozes ist az po 6 mesiacoch na booster.
Pride ti sms, aj ked si isla bez registracie. NCZI eviduje, ze si zaockovana, ved predsa aj plne zaockovani ludia “bez registracie” maju normalne covid preukazy.

Vsetci dostanu booster Pfizer, okrem tych, co mali prvu a druhu davku Modernu. Ti dostavaju ako booster Modernu.

vanda323
4. dec 2021

@viestta Tak asi. Má vysoký tlak možno preto. Veď sa uvidí

oneinamillion
16. dec 2021

@januska1905 všetko sa zmenilo, baby pisu ako bolo predtým.
Už mozes ísť na preočkovanie skôr ako o 6mes, aktuálne už po troch, s tým, že po Johnsone sa to možno skráti aj na 2mesiace, momentalne sa to riesi.
A preockuju ta akoukoľvek vakcínou, v novej vyhláške je už povolená akákoľvek kombinácia vakcin.
(lekar na ocko ambulancii)