Od tehotenstva mám upchatý nos

diamond444
4. jún 2021

Zdravím Vás maminky , nájde sa niekto s podobnym problemom? Ked ano ako ste riesili a co pomohlo?
Problem: neustale upchaty nos od tehotenstva uz 3 roky to trva , orl vysetrenie nic moc lekarka nic nepozrela vypisala len kvapky/sprej do nosa co vobec ani nepomaha , tazke dychanie

bagre
4. jún 2021

a aj ťa riadne vyšetrila? Alebo len aby sa nepovedalo a napísala lieky...
ak nie, choď k inej orl, - nech pozrie sliznicu, prepážku... teda nemôžeš jej to prikázať, ale sama by to mala zistiť

nika82
4. jún 2021

ak nepomohla jedna orl idem inej, pytala by som aj rtg

diamond444
autor
4. jún 2021

@bagre len tak a vypisala len recept , no tak teda budem musiet kuknut ineho lekara

bagre
4. jún 2021

@diamond444 ja teda mám toto isté + zatekajúce hlieny /všetko negat. ,lieky už tiež veľmi nepomáhajú, ale skúsila dr.konzervatívnu liečbu či nezaberie.../ ale dôkladne vyšetrila hádam všetkým čo mala v ordinácii. A výsledok zhrubnutá nosová sliznica, ktorá nie je schopná normálne fungovať, suché sliznice a zároveň zahlienenie a všetko následkom krivej prepážky, ktorá takto skončila po 3 mesiace sa vlečúcom infekte. Nevravím, že máš to isté, ale určite treba lekára čo sa tomu aj rozumie, aj chce pacientovi pomôcť...

diamond444
autor
4. jún 2021

@bagre no ta prepazka sa da asi aj chirurgicky vraj sa ludom uvolni nos a lepsie sa dycha , dakujem za koment vyhladam lepsiu odbornicku urcite

bagre
4. jún 2021

@diamond444 hej, čaká ma plastika prepážky..

jeennyv
5. jún 2021

@diamond444 moja mamka tele tehu ked ma caka nemohla dychat, mala tiez zarobene kvapky od dr a potom jej v nose zistili polip a ma chronicky zapal dutin asi 20r..ja to mam po nej ...mne sa zle dycha nosom pokym nedam kvapky furt

diamond444
autor
7. jún 2021

@jeennyv no tak asi to je najdolezitejsie aby fakt poriadne vysetrili pricinu dakujem za koment 🙂

martinka00623
17. jún 2021

Ahojte každá tehotna žena musi mat upchaty nos ? Ci si aj vynimky zien ktore nemaju ?