Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Odkedy mám dieťa, tak mám úbytok na váhe

mimififi
24. máj 2014

Ahojte,chcem sa vas opytat,ci je to normalne,ze chudnem odkedy mam dieta?Ako ste vy na tom?Stravujem sa normalne,tak jak pred otehotnenim,ani necvicim,len stale som v pozore pri malom.Diky za odpovede.

verion
24. máj 2014

tak po pôrode ženy bežne chudnú 😀 ja som osobne v pôrodnici nechala 12kg, do 4.mesiacov po som mala menej ako pred tehotenstvom, a odkedy začal malý chodiť tak to ide ešte viac dole... ak máš pochybnosti, zájdi na preventívku...

mimififi
autor
24. máj 2014

@verion Ahoj,tak diky za info,tak len dufam,ze to nieje nic vazne,ze to bude fakt kvoli malemu,lebo ten mi dava vazne zabrat 😉

ushuaia
24. máj 2014

@mimififi ja som dala tiez vsetko dolu behom 5 tich mesiacov a to som po sekcii...a bolo to teda dost...vyzerala som jak kostra...ale to boli stresy...teraz sa dostavam zase trosku do normalu... 🙂

gabkostanka
24. máj 2014

@mimififi jedna znama velmi chudla nakoniec mala zvysenu cinnost stitnej zlazy

lusyke
24. máj 2014

@mimififi ja som začala chudnúť už v tehotenstve a po pôrode som mala skoro o 10 kg menej ako pred otehotnením. Váha išla ešte dolu pri kojení. Malá ma doslova vycucávala. Teraz má 1 rok a váhu si držím viac menej rovnako. Ono sa to ustáli neboj. Ale tie čo priberajú nám to závidia...tak buď rada 🙂

mimififi
autor
24. máj 2014

Takze je to asi normalne,ci myslite,ze zbytocne stresujem?Deti,ked zacnu same chodit a vymyslat,tak davaju asi zabrat,asi tymto bude,nie?

ushuaia
24. máj 2014

@mimififi hej zbytocny stres, a to ze daju zabrat...? no jeden je za dvoch 😀

lusyke
24. máj 2014

@mimififi kojíš? Aké máš staré dieťa?

horana
24. máj 2014

Su dva typy zien, na jeden posobi zhon a nahananie okolo dietatka tak ze chudnu.
Na druhy typ, ktory sa rovnako nahana, to posobi hormonalne a stresovo presne opacne a sice ze priberaju.
V oboch pripadoch by sa dalo povedat ze casto "nemaju z coho" ked pozorujete ich zivotny styl zblizka, napriek tomu sa to deje.

Gratuluj si ze patris k prvemu typu 😉

kamajka
24. máj 2014

@mimififi ja som tiez schudla,po prvom porode som mala cca za styri mesiace vahu 46kg pri vyske 162cm,po druhom rovnako,po tretom 42:D. Teraz ma maly skoro styri roky a s bozou pomocou mam tych 50-51 maximalne. Je to normalne,ustali sa to🙂

edvelyn
24. máj 2014

Mala by si byt rada niektore nemozu schudnut ani za svet 😉 ja som do mesiaca zhodila 25kg co som nabrala pocas tehotenstva a teraz uz dalsie tri mam dole a kluuuudne mozu este ubudat

lucymk
24. máj 2014

@mimififi keby aj mne tie kila tak ubudali,tak skacem meter dvadsat,ale ked si chuda a este chudnes,tak to by ma tiez trapilo 🙂

veriiii
24. máj 2014

@mimififi no, mne napr isty cas pribudali,ked som kojila som bola nonstop hladna, tak som tlacila, potom to stagnovalo,ked som prestala kojit a teraz ubuda,.lebp som prestala jest pecivo a neskorsie vecere😀
Ale podla mna je to o.k,lebo vydas vela kalorii, mozno nemas ani cas sa poriadne napapat, pri novorodencovi je to dost perne...

nasta55
24. máj 2014

po prvom tehotenstve som sa do troch mesiacoch dostala do povodnej vahy, po druhom som o 6 kilo tazsia a tiez mi kolise vaha potom musim sa napchvat aby som nechudla 🙂 je to normalne, dieta da zabrat 🙂

monhla
24. máj 2014

Pri prvej som za mesiac mala pôvodnú váhu a za dva mesiace ešte menej 🙂
Pri druhej mám po roku a pol viac kg, ako keď som odchádzala z pôrodnice ☹
Stravovanie a "cvičenie" /resp. jeho nedostatok/ zostali rovnaké. Som zvedavá ako dopadnem tretí krát 😀

P.S. Návštevou lekára nič nepokazíš. A budeš mať istotu, že chudneš behaním za dieťatkom a nie z choroby.

elina25
24. máj 2014

Ja mám prbytok chce niekto ??? Darujem 😉

milota164
24. máj 2014

ja som tiez po narodeni malej stale chudla a nakoniec som mala menej ako pred tehot, postupne som pribrala na povodnu vahu, ale ak mas pochybnosti tak zajdi k lekarovi

Tu začni písať odpoveď...

Odošli