Odporučte doktora na úpravu špičky nosa

hejyou
16. sep 2020

Ahojte viete mi niektora z vas poradit dobreho doktora,na nosy? Rhinoplastiku mam za sebou v rk ale spicka nosa sa im nepodarila, uz som bola na oprave ,ale stale je to o nicom. U MUDr.Bohaca som sa bola informovat,ale za spicku nosa dat 3400 e niesom ochotna...v rk rhino stala 800. Dik za info

fokuska
16. sep 2020

@hejyou Naco zakladas dalsiu rovnaku temu? Pravidla si citala?

hejyou
autor
16. sep 2020

@fokuska sak to kukam ze dve mam...necitala nemam cas,ale nebolo to ucelovo,idem jednu zmazat,ked si taka vsimava tak kvoli tebe ;)

fokuska
16. sep 2020

@hejyou :D kukas? Ty si zalozila 2x, s odstupom niekolkych minut a s nie uplne totoznym textom - to nie je ziadny omyl, ze sa ti nejakym zahadnym sposobom nakopirovala ta ista 2x par sekund po sebe :D :D
A najdi si cas precitat si pravidla s ktorymi pri registracii suhlasis - alebo potom znasaj dosledky ked pravidla porusis ;)

h2
16. sep 2020

@fokuska Bože, veď ju nechaj. Evidentne sa tu nevyzná. Možno napísala jednu, ale potom si myslela, že jej to niekam zmizlo, lebo to nevedela nájsť, tak napísala druhú. O čo ide?

fokuska
16. sep 2020

@h2 Ved ked sa tu nevyzna tak som ju navigovala aby sa oboznamila s pravidlami (a fungovanim), ale napise, ze nema cas? A ze kuka, ze tu ma 2 temy ako keby tu druhu nezakladala?

h2
16. sep 2020

@fokuska Že Ťa to tak berie, kašli na to. 😉

fokuska
16. sep 2020

@h2 Neberie :D