Odstránenie jaziev po akné

sima978
4. jún 2021

Dobrý deň prosím vás je tu niekto kto mal jazvy po akné a dával si ich neako odstrániť? Je to vôbec možné napríklad Laserom alebo neakym podobným zákrokom? Ďakujem za každú odpoveď

anthessa
4. jún 2021

@sima978 ahoojki. Bola som na laseri niekolkokrat CO2 frakcny......hojenie dlhe, vyzera to po tom priserne nebudem ti klamat, ak to mas vyrazne spravia ti to silnejsie a tak 12 dni budes len doma, lebo plet budes mat ako kovove sitko, cervenu, drsnu lupajucu......Jazvy su trvale poskodenie koze, laser ich zjemni, plet bude vyzerat lepsie, ALE treba viac sedeni, a naozaj tym silnym frakcnym laserom. Najlepsie je aj skombinovat pri hlbokych jazvach s ich vyplnenim kys hyaluronovou......ak mas dalsie otazky ak budem vedier rada pomozem

sima978
autor
4. jún 2021

@anthessa a pomohlo vám to ? Mate to výrazne lepšie ci ani nie ? A mali ste do dosť ci len také jemne jazvy ?

anthessa
4. jún 2021

no pomohlo, mala som dost, lebo som mala aj z mladosti ked som spadla z kona do strku.......... je to lepsie o dost, ale trva to dlho, neviem ako to mate vy zle, ale tak viac sedeni, ale zalezi aj od typu koze, veku, ako sa vam regeneruje koza.........ale s kyselinou je vysledok naozaj ze super oproti tomu ako to bolo

kraska11
18. aug 2021

@anthessa ak môžem vedieť u koho ste na tom bola a koľko vás to vyšlo?

keloid
10. okt 2022

@anthessa zrejme to nebola keloidna jazva