Odstránenie kruhov pod očami

zozomon
16. apr 2017

Ahoj dievcata,

Mate niektora osobnu skusenost s odstranenim kruhov pod ocami? Chcela by som info o tom ako prebieha operacia , ake su moznosti zakroku. Viem , ze na plastickych klinikach mi to povedia , aj som si to uz citala, ale ja by som mala rada informacie od zeny, ktora takyto zakrok absolvovala , ci to malo zmysel , ci sa kruhy potom nevytvorili opat, ci ostali jazvy, ako dlho sa liecila , regenerovala pokozka po zakroku a pod.

Vdaka za vsetky informacie, rady a skusenosti.

zozomon
autor
16. apr 2017

Tak vam velmi pekne dakujem . Aj tato informacia - tj. ze nikto nereagoval je pre mna prinosom.
Tu, na koniku je cca 130 000 uzivateliek , a ak ani jedna z nich nepodstupila alebo nepozna vo svojom uzkom okoli nikoho , kto takyto zakrok podstupil , tak to asi nie je az taky bezny zakrok ako tvrdia na klinikach plastickej chir.

vroni
16. apr 2017

@zozomon, nie, len je velkonocna nedela a uzivateliek tu momentalne nie je ani stotina z celkoveho mnozstva. Pockaj do stredy, to sa ich zbehne viac. Inak mam kruhy pod ocami a veru som o podobnej operacii nepocula. Len o kyseline hyaluronovej...

mentolka28
16. apr 2017

@zozomon nehnevaj sa, ale je Velkonocna nedela a 130000 uzivateliek tu teraz urcite nesedi.... Ja som si to precitala a co z toho ked neviem poradit...

dankabodvanka
16. apr 2017

@zozomon No takto...načo sa trápiť chirurgiou, respektíve rezaním, keď 100%-ne pomáha masť na hemeroidy 😝 Povie ti to mrte užívateliek, že je to najlacnejší a najoverenejší spôsob 🙂

zozomon
autor
16. apr 2017

Prosim ?
Mast na hemeroidy pomaha na kruhy pod ocami ??
To som este nepocula.
Pomaha to aj na take kruhy , ktore su takmer od narodenia a nie su dosledkom nedostatku spanku?

zozomon
autor
16. apr 2017

Mentolka , ano viem su sviatky.
Vies , mne ide prave o to stretnut alebo si vymenit informacie s niekym , kto to absolvoval. Zistujem a pytam sa ludi okolo seba uz vyse roka a este som nikoho takeho nestretla. A dnes rano ma napad konik,
Vdaka za tvoj postreh

dankabodvanka
16. apr 2017

@zozomon Neviem, v akom okruhu ľudí sa pohybuješ, keď si to ešte ani nepočula ?

mariahodzova
16. apr 2017

😂😂 že mast na hemeroidy;)

evittam
16. apr 2017

@mariahodzova No, neviem co je na tom take smiesne. Ano mast na hemoroidy je na kruhy pod ocami perfektna.😉

dankabodvanka
16. apr 2017

@mariahodzova To by si sa čudovala😝

oli18
16. apr 2017

@zozomon ja si neviem dosť dobre predstaviť, ako sa dajú operatívne odstrániť kruhy pod očami. Odmeraj si ich veľkosť /smerom dole na lice/, čo môže byť asi 1-1,5 cm a daj si otázku, či ti toto môžu odstrániť. Podľa mňa nie. Operatívne robia spadnuté viečka a vtedy odstraňujú pár mm kože. Tým sa kruhy môžu zmenšiť, ale nie odstrániť. Môj názor, ak je nesprávny, rada sa poučím 🙂

evitka83
16. apr 2017

@zozomon osobnu skusenost nemam, ale vo viem, tsk zavisi aky typ kruhov mas. Ci ti presvitaju cievy cez tenku pokozku alebo mas vacky. Tu tenku pokozku myslim robia tak, ze napustaju kyselinou hyaluronovou, ale treba to opakovat rovnako ako vyplnanie vrasok cca lazdych 12-18 mesiacov. A ano mast na hemoroidy stahuje vacky, pretoze stahuje opuchy 🙂 ale to je to iste ako pouzivanie korektora. Musis si to davat kazdy den 🙂

bonynr
16. apr 2017

Pred pár dňami som o tomto písala článok. V oblasti vizážistiky a kožmetickej oblasti sa pohybujem už vyše dvoch rokov. Vobec neni treba pichať si kys.hyl. ani žiadne operačne zakroky, svoje kočky najskor varujem o rizikach operácií. Operačné zákroky zapríčiňujú ochabnutie svalov, stratu svalovej hmoty až o 50%, ktorú nahradí tuk, čiže ludia časom budú vyzerať oveľa horšie a staršie. Stavte na lacnejšiu a zdraviu bezpečnú formu odstránenia problémov vo forme vhodne zvolených sér. Potrebujete antioxidačné látky, ktoré zabránia vzniku tvorby tmavých kruhov. Kys.hyl.dokáže telo vyprodukovať v rovnakej forme ako v mladšom veku, treba len stimulovať jej tvorbu prirodzene a nedodávať ju umelo. Nechcem tu sposobiť žiadne konflikty. Ak máte otázky, tak prosím do IP v rámci časového vyťaženia nepozerám všetky diskusie, ale správy píšte v rámci slušnosti a vhodného správania. 🙂

mirage
16. apr 2017

Ved operacia dolnych viecok je bezna operacia.Precitate si na nete kopu dobrych aj zlych reakcii. mna zas trapia vrasky pod ocami a okolo oci. Neviem sa odhodlat na operaciu, a na vyplne mi bolo povedane ze navazuje kys.hyal.na seba vodu a opuch pod ocami bude este vacsi.. no tak si vyber.😵

balsamea
16. apr 2017

@zozomon tvoj problem su kruhy alebo vacky? lebo kruhy sa na rozdiel od vackov neoperuju, daju sa len vyplnit.

balsamea
16. apr 2017

@bonynr zazraky na pockanie, nemozne do troch dni 😀

zozomon
autor
16. apr 2017

Myslela som skor vacky pod ocami, vyrazne a spuchnute.
Kyselina hyalur. - ano , ta sa musi aplikovat pravidelene a ona vlastne len "zleje" vacky spolu s licnymi kostami do jednej velkej napuchliny . To neriesi problem. Je to katastrofalne neprirodzene.

Zamyslam sa skor nad chirurg. zakrokom , o kotorm pisu na svojich strankach takmer vsetky plast. kliniky. Pisu o tom ako o beznom zakroku , tak by som rada poznala aspon jednu zzenu , ktora to absolvovala.

gabrielachochulka
16. apr 2017

@zozomon
je tu skupina, tam ti poradia, ja mam tiež problem s vačkami,tiež nad tým uvažujem
https://www.modrykonik.sk/group/7291/

gabona1
19. apr 2017

Nepomôže dobrý krém? Ja mám Nuance z lekárne a som maximálne spokojná, budím sa z kruhmi ráno, počas dňa v pohode. Ale neviem o aké kruhy sa jedná, ja mávam také klasické, podliate oči.

skajka26
21. apr 2020

Baby stalo sa vam niekedy ze ste si dali robit nieco kyselinou hyaluronovou a dali vam tam vela a ze to z estetickeho hladiska nebolo pekne? Nemyslim tym pery. Ja si myslim ze to pani doktorka prehnala a dala mi velke mnozstvo kys hya pod oci a mam tam opuch uz 5 mesiac 🤷🏼‍♀️ Vstrebe sa to postupne ako pery? Neviete nieco o tom?