Odstránenie tetovania - skúsenosti

wolfgirl
10. jan 2017

Ahojte, hľadám babeny, ktoré si dali odstrániť tetovanie, alebo tak plánujú urobiť. Čítala som o metódach Rejuvi a Skinial, ale vraj po nich zostávajú jazvy. Boli ste niektorá na laser?

lussyxy
22. jan 2023

@evkakoc ahoj stale tam chodim cca 2-3x rocne uz som bola asi 7krat.vidno stale a este dlho bude a to mam male tetovanie.rozmyslam ze skusim inde

hellas
24. jún 2023

Ahojte, aké máte skúsenosti s Picolaserom? Neostanú jazvy, odstránilo sa úplne? Mám malé florálne tetovanie (podobné ako na foto, troška menšie) na predlaktí a hoci má pre mňa význam, okolie naň reaguje negatívne, aj manželovi a rodine veľmi vadí (sú konzervatívji) a v práci ho musím zakrývať dlhým rukávom, čo mi v lete prekáža.
Sama sa neviem rozhodnúť či si to nechať a kašľať na ostatných alebo ho dať preč. Už som sa informovala a vraj proces trvá 10+ sedení čo sa mi pri takomto malom tetku nezdá, videla som na nete ženy podobné zmizli za cca 4-5 sedení. Tak by ma zaujímali vaše skúsenosti s Picolaserom.

hellas
24. jún 2023
misulie
3. aug 2023

Ahojte baby ako ste na tom s tym vasim odstranovanim? Co teda odporucate ? uplne vam zmizlo to tetovanie?

jazminn
4. aug 2023

@misulie mojej dcére, ktorá si ruku pokreslila sama ihlou s tušom odstraňovala taterka s laserom, ale to trocha vybledlo, bola niekoľkokrát ale neskutočné peniaze...

gropo
7. aug 2023

@lulua15 ja som tam opakovane volala a nikto nič.
Nakoniec dcera chcela pearcing tak som tam zašla a vraj už dlhšiu dobu odstraňovanie tetovania nerobia.Škoda je to bližšie ako Žilina.

gropo
23. jan 2024

@hellas ahoj idem sem aj s odporúčaním 😊bola som v Iroltha tattoo v ZA majú tam pico laser naozaj super špičkový veľký nie tie neúčinné maličké v kozmetických salónoch,kde pýtajú nekresťanske peniaze.Najlepšia skúsenosť za mna doteraz a za tie peniaze aj ta cesta stala zato.
Preto odporúčam každému kto nad tým uvažuje je to čerstvé ale už tetaz vidím oveľa väčší pokrok po jednom sedeni ako pred tým po predošlých,akoby sa nič nehýbalo.Ak by niekto chcel viac info kľudne píšte.Aj rovno im... na spravy reaguje pan bleskovo a je milý veľmi ma dostala veta,ze nechce zarábať ale pomôcť.
Mam tetovanie viac ako 20cm a inde sinpytaju cca 300€ u neho má vyšlo na 120€
Všetkým,ktoré odstraňujete držím nám palce 🥰

suzibandit
23. jan 2024

@gropo môžem poprosiť kontakt, pripadne nájdem ich na Fb, alebo Instagrame ?

gropo
23. jan 2024

@suzibandit áno majú aj fb stránku ale samozrejme tel.č.mam napíš mi súkromnú správu.
Super chlapík po tel.sa dohodnete o všetkom 100%

gropo
23. jan 2024

@suzibandit +421948487407
@suzibandit si myslím,že tu to pridať bude najlepšie
Toto je číslo priamo na neho.

jazminn
23. jan 2024

@gropo ako sa volajú na FB prosím?

suzibandit
23. jan 2024

@gropo ďakujem pekne, chodila som do InkOff v Za a teda trochu mi to vybledlo, ale za tie peniaze nič moc.
Čakala som viac podľa foto čo dávali na stránku, ale výsledok nebol zďaleka taký ako sľubovali

jazminn
23. jan 2024

Iroltha Tattaoo and ART sú na Fb.

gropo
23. jan 2024

@suzibandit Iroltha tattoo majú aj fb a výsledky už po prvom sedeni sú perfektné.Odporučam.❤️

jazminn
24. jan 2024

@gropo my mame 220km x 2

gropo
24. jan 2024

@jazminn takto podobne mam aj ja presne ale tak som si povedala,ze 50€ cesta 120€ sedenie vždy ma nevyjde na 300€ tak kalkulujem ja 😆