Opakujúce sa zápaly

5lenka4
26. máj 2013

Ahojte,
dievčatá prosím Vás mohli by ste mi poradiť. Mám neustále opakujúce sa zápaly a už mi to lezie na nervy. Potrebujem preliečiť aj partnera ale neviem čo mu dať. Čítala som mnoho diskusií všade sa píše len canesten krém. Mohla by som mu dať aj mycomax 150(jednorázovú tabletu) ? či to je skôr pre baby? S čím máte vy dobré skúsenosti?
Veľká VĎAKA!

mata1001
26. máj 2013

@5lenka4 a co takto odist k lekarovi?a on nasadi tabletky aj tvojmu partnerovi...

toluf
26. máj 2013

Ano, doktorka ti da nieco pre Vas oboch - je to bezpečnejšie ako robiť námatkovo pokusy s volne predajnými liekmi

janicka11
26. máj 2013

urcito by ste mali ist obaja k lekarovi a nasadi vam neaku liecbu urcito🙂

haslerka27
26. máj 2013

ja mam dobru skusenost s jenamazolom .aj manzel aj ja ak mam v lete nejaku mykozu,naraz a je to fajn po 3 dnoch.

linda20111
26. máj 2013

@5lenka4 ahoj ak mas mykozu, tak canesten - canesten combi to kupis v lekarni bez receptu /je tam 1tabletka pre teba a krem mozete obaja/ , ale ak je to nejaky zapal (alebo choroba) tak potom treba ist k lekarovi a jeho sa uz spytas ci predpise nieco aj partnerovi.

aristka
26. máj 2013

nasaď si dlhodobo brobiotiká a canesten vám stačí na zvládnutie akutneho stavú,ak berieš antokoncepciu,môžeš to mať s nej..ak je to dlhodobejšie ,treba dať celkovo liečivo

amadea3
26. máj 2013

Podla mna je hrozne dolezite, ci si s partnerom "sedite" aj v tejto oblasti. Ked som este mala mojho ex, mala som po kazdom styku zapaly, vytoky, mykozy, u gynekologa som bola pecena-varena, no hrozne daco. Preliecovala som sa vzdy vsetkym moznym aj nemoznym , aj moj ex, ale nepomahalo.
K lepsiemu sa to obratilo az zmenou partnera, s MM som tri roky a za cely cas som nemala zapal ani raz, aj napriek tomu ze intimne zijeme ovela frekventnejsie ako v predoslom vztahu. Cize podla mna aj v tejto oblasti musi dojst k suladu medzi partnermi, aspon ja mam taku skusenost 🙂

babkabubko
27. máj 2013

Ak chceš ísť prírodnou cestou odporúčam aniónové vložky - sú ako denné, nočné aj intímky (tie sú aj pre pánov, dokonca účinné pri hemoroidoch a pod. Ak si o nich ešte nepočula, pozri sem a nájdeš tam aj test savosti. Sú naozaj skvelé, sama ich používam 🙂 https://www.modrykonik.sk/shopy/moj-shop/kozmet...

kika083
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
1236jara
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamazem
Odpoveď bola odstránená
Zobraz