Opäť menštruácia hneď po skončení MS.

mimja12
23. feb 2020

Dobry vecer. Mam 45 rokov. Tento mesiac som dostala ms v termine. Mavam dost silnu ms. Teraz som mala slabsiu trvala asi 8 dni. Potom po 3 dnoch som zacala znova spinit a teraz 2.den krvacam dost silno ako ms. Mavate taketo stavy aj vy? Co by to mohlo znamenat? Samozrejme k dr.sa chystam.

lucia851
23. feb 2020

Treba ísť gynekologovi

majamat
23. feb 2020

@mimja12 urcite gyn vysetrenie,a le po 40-tke uz mozu byt hormonalne zmeny, pri ktorych sa neiktore hormony tvoria menej a preto sa nieco taketo stat moze. ja som zas mala jedno obdobie skratene cykly. predtym som to nikdy nemavala, ale okolo 40-tky to zacalo. uz sa to polepsilo, preto neviem ci to nemalo suvis aj s nedostatkom vit.D. ak telu nieco chyba, nemusi fungovat uplne spravne. aj ked neviem ci to ma vplyv na cyklus.

maminuska
23. feb 2020

@mimja12 myslím že to neznamená nič , je to spád hormónov pred ovuláciou . Časté u žien v našom predklimatickom veku.

gab
23. feb 2020

mala som to iste v septembri, na vysetreni u dr. vsetko v poriadku s konstatovanim, ze v nasom veku to je normalne.. proste hormony hraju vlastnu piesen 😅

katkabg
23. feb 2020

Smer gynda....po 40tke to yz neni sranda, ja si pametam ako mamina letela na tusim bezrucovu v bratislave na gyndu so silnym krvacanim mimo.A kedze ma nemala kam dat tak ja snou.Bola som mala ale pametam si.A vtedy jej myom nasli