Operácia horných viečok

andrea_ff
27. jan 2021

Dobry den. Chcela by som sa opytat, ci niekto absolvoval operaciu viecok? Uz nejaky cas zvazujem. Nemam to az tak vyrazne, ale rokmi sa to urcite bude zhorsovat.
Zaujimalo by ma, ci ste boli spokojne, ci by ste si to dali urobit znovu? Ake su vyhody-nevyhody, komplikacie, bolesti....a pripadne aj kliniku/lekara.
Dakujem velmi pekne 👍🙂

aurorastone
27. jan 2021

tak sa pripnem, tiež ma to veľmi zaujíma lebo ten môj pohľad zaspateho mopslika s padnutymi vieckami mi už sem tam lezie na nervy 😀

zirafienka
27. jan 2021

neporadím bohužiaľ. Zvažujem o tom aj ja, len neviem nájsť odvahu... Hádam sa nájde niekto, kto napíše svoje skúsenosti.

mirage
28. jan 2021

V tejto skupine mate vela odpovedi.

ninusa4
28. jan 2021

@andrea_ff Moja mamina si dala robit horne viecka , mala ich uz dost spadnute robil jej to Mudr Dusan Červen v Banskej Bystrici. Mamina spokojna a hned vidno zmenu, oci otvorene dokoran 😁

misiatko81
28. jan 2021

moj muz a jeden znamy boli a obaja su spokojni, nelutuju absolutne nic

desore
28. jan 2021

Skus najskor botox, ten dokaze vytiahnut obocie, tym padom aj viecka. Skuseny dr. vie, ako to treba pichnut. 🙂

mirage
28. jan 2021

@desore v tomto mam iny nazor, na previsajucu kozu na vieckach len operacia

desore
28. jan 2021

@mirage Zalezi kolko previsaju a v akom stave su vrasky na cele, okolie oci, vek pacientky... Atd... Ja som tiez myslela, ze mi treba robit viecka a realita je ina. Treba najskor vyskusat menej invazivne metody.

mirage
28. jan 2021

@desore ano. Kazdy pripad je iny. Mne zas botox "zhorsil" oci.

desore
28. jan 2021

@mirage To mi je luto, ze sa zakrok nevydaril. Su iba 2 moznosti: privela botoxu a neskuseny dr.

mirage
28. jan 2021

@desore dr je uznavany na celom Sk, botoxu som chcela radsej menej ako viac.. akoby som nim ostarela a mala som viac vacky pod ocami aj unavene oci. po roku to zmizlo.

desore
28. jan 2021

@mirage Tak potom chapem, preco operacia. 🙂 Kazda z nas je jedinecna, ma ine potreby.

katka19275
1. feb 2021

mne robila očná lekárka a schválila mi to poisťovňa, mala som tie previsy veľmi veľké, nič som neplatila a som moc spokojná, odporúčam

isabellaa
6. mar 2021

@katka19275 ktorá lekárka?

katka19275
6. mar 2021

@isabellaa v Povazskej Bystrici Dr. Pinterova

verity1
6. mar 2021

@katka19275 mozem sa spytat na to odporucanie od lekara? Ake su tam podmienky, aby taku operaciu lekar navrhol? Mali ste nejake ocne problemy, meral dr. napr. periferne videnie? Viem, ze to moze byt pri velkych previsoch zasiahnute... Alebo nejake ine parametre? Mne uz sa tiez zda, ze je to s mojimi vieckami priam hrozne... Dakujem

iveta57
19. jan 2023

To by ma zaujimalo..ci ma niekto dobre odporucenie Nitra, Trnava...
Pripadne laser