Operácia Isthmocele

chichua
24. apr 2019

Ahojte,podstupila niektorá z vás operaciu-isthmocele defekt v jazve na maternici po cisárskom reze)? Ak áno,kde vás operovali a akým spôsobom?laparoskopia?hysteroskopia?dakujem

natanele
18. sep 2021

@chichua Ahoj, tvoj príspevok je už starší, ale pridám sa. Pred troma týždňami som absolvovala operáciu isthocele laparoskopicky. Včera som bola na kontrole u svojho gynekológa, robil sono, ale tváril sa tok neurčito, že uvidíme, ako sa to zahojí, tak sa bojím, či sa to vôbec podarilo. Ty si túto operáciu absolvovala? Podarilo sa?

chichua
autor
19. sep 2021

@natanele ahoj, nebola som zatiaľ na tejto operácii. Zatiaľ to odkladám, keď sa budem cítiť lepšie pi zdravotnej stránke.

petra261
20. feb 2023

@natanele prosim ta ako si dopadla a ake si mala problemy ked si sla na ten zakrok..mna to caka o tyzden a som z toho poriadne nervozna...

natanele
20. feb 2023

@petra261 Ahoj. Problém bol v slabom špinení vpodstate až do ovulácie. Operáciou tú " vydutinu" odstránili, operácia sa teda podarila, ale moje problémy to nevyriešilo, vraj to bude mať hormonálnu príčinu.

petra261
24. feb 2023

@natanele presne toto mam aj ja..menstruacia a potom spinenie az do ovulky..tak ja mam hormony ok dufam teda ze to dopadne dobre...dakujem ti za odpoved

majkagu
12. sep 2023

Ahojte dievcata viem ze je to uz starsia diskusia ale ak to niektora precitate - boli ste na oprave istmokely a podarilo sa? 🙂 bola by som vdacna za skusenosti…u mna sa nad tymto zakrokom uvazuje (laparoskopicky), kedze sa nam nedari otehotniet s druhym babatkom

petra261
12. sep 2023

Ahoj tak nie nepodarilo sa ....mam akurat dalsie jazvy ale nic sa tym nevyriesilo..spinim dalej ako predtym keby som to vedela nepodstupim to zbytocna narkoza...

majkagu
12. sep 2023

@petra261 dakujem za zdielanie 🙂 no ved toto, ze je tam aj riziko ze nic z toho nebude…mne idu robit laparku kvoli inemu, mam endometriozu, ale rozmyslame s lekarom ci sa pozriet rovno aj na istmokelu…on tomu velmi nie je nakloneny hovori ze to nam len ostava dufat ze sa to zhoji dobre ale nemusi 🤷🏻‍♀️ je mi luto ze to nevyslo u teba