Operácia krčnej chrbtice a následné tehotenstvo

tinacarina
19. jan 2015

Ahojte.Caka ma operacia krcnej chrbtice co ma dost zaskocilo,pretoze sme zrovna s manzelom zacali uvazovat nad druhym dietatom.Bol niekto v podobnej situacii a ak ano kedy po operacii lekar najskor odporucil tehotenstvo?Dakujem.

maajka83
20. jan 2015

Ahoj ja som tyzden po operacii krcnej ch. Skus sa poradit s lekarom. Co bola so mnou na izbe, mlada kočka, jej operovali driekovu cast chrbtice tak jej povedali ze az o 2 roky moze otehotniet. Ale pri krcnej hadam skor. Mne nic nehovorili. Drzim palce nech operacia pomoze. Mne vcera vybrali stehy. No vlastne jeden dlhyyyy. A fakt. Ja nemam odvahu sa pozriet na krk. Manzel sa pozrel a skonstatoval ze som podrezana ako sliepka. Je to dlhy rez. A kde ta idu opetovat?

tinacarina
autor
20. jan 2015

@maajka83 dakujem za odpoved 🙂 zijeme v zahranici tak bud tu ale zvazujem aj moznost dat sa operovat na slovensku.Boli mi odporucene Nove Zamky tak uvidim. 🙂

janka7072
21. okt 2018

@maajka83
@tinacarina dobry vecer. Boli ste operovana? Ak ano, ako to dopadlo, ja idem v utorok tam

tinacarina
autor
21. okt 2018

@janka7072 dobry vecer zatial som operovana nebola.Aj ked mi moj neurochirurg neodporucil dalsie tehotenstvo,riskla som to a... zvladla som to v poriadku a zdravi a dnes mam doma zdravu usmiatu 1,4r.dcerku.Su lepsie a horsie dni co sa bolesti chrbtice tyka ale uz sa nezopakol stav ked som sa nemohla vobec hybat.Denne cvicim a obmedzujem sa v pohybe co by mi stav mohol zhorsit.Prajem lahky priebeh a verim ze pride veeeelka ulava.Ked mala podrastie teda ak dovtedy vydrzim pojdem na operaciu aj ja.Majte sa pekne a dajte vediet ako to slo 😉