Operácia očí KE vs PP?

saskia_98
18. júl 2019

Potrebovala by som poradiť. Chcem isť na operaciu s očami a rozmyšlala som nad Oftumom v KE alebo nad NeoViziou v PP .. Realne skusenosti z rodiny mame len s Oftumom ale chcela by som počuť aj ine skusenosti, popripade poradiť inu lepšiu kliniku. A na operaciu musim isť lebo za posledne 2 roky sa mi zhoršil zrak z dioptrie 1.5 na 4.5 čo je už katastrofalne...

selly671
18. júl 2019

@saskia_98 neviem ti sice poradit kam ist, lebo som z BA, ale viem ze na operaciu oci musis mat ustaleny zrak minimalne rok alebo dva....ak sa ti este zhorsuje nema zmysel ist na operaciu a ani ju ti nespravia. Aspon u mna to tak bolo.

maximilie
18. júl 2019

@saskia_98 ja som bola v oftune... klamali reklamou,takze oklamali ma o 200eur, sestricka ma zrejme slabo zakvapkala lebo celu operaciu som im skriabala nechtami kreslo a ďalších par hodin som si od bolesti trhala vlasy a buchala hlavu o stenu , a lekar aj personal boli maximalne neprijemni, no napriek všetkým tyk skusenostiam vysledky su PERFEKTNE!!! z dioptrii takmer 6 mi jedno oko stiahli na 0,15 a druhe na 0,5 co je takmer nic v porovnani s tym co som mala. su to uz skoro 4 roky a nepresiel den kedy si neuzivam perfektny zrak. takze odporucam Ke oftum, len nech ta poriadne zakvapka ;) naozaj to stoji za to, a s vysledkami som maximálne spokojná

saskia_98
autor
18. júl 2019

@selly671 mne sa to zhoršilo porodom asi lebo po porode som bola u očnej a aj teraz a zrak mi už stoji. Resp rozdiel je len 0.1 dioptrie čo je nič. Sama dr ma odporučila na operaciu len že si mam vybrať kvalitnu kliniku a aj ona mi odporučila Košice.

@maximilie Mojej kmotre tam z 9.8 dioptrie dokazali spravit 0.5 čoo nechapem jak je možne a že bola spoko rok dozadu, tak neviem. Dosť sa bojim. 🙄

janulla1
18. júl 2019

Ja som bola pred 2 rokmi v oftum Košice mala som - 10 a 10,5 dioptrie a ostali mi - 0.5 uuuzasny život, neviem si to vynachváliť a klop klop zakvapkana som bola dobre vôbec nič som necítila a na tretí deň som už normálne fungovala 🙂

maximilie
19. júl 2019

@saskia_98 neboj sa, urcite to stojí zato