Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Operacia po cisarskom reze

Cisársky rezOperácie
veronka86
27. sep 2019

Pekny den dievcata,4tyz.po cisarskom mi vybrali zlcnik pre opakovane koliky kvoli kamenom.dnes su to 4tyz.od operacie,stravujem sa stale dietne ale neprestajne ma to pod rebrami boli s vyzarovanim pod lopatku,dokonca nie len na pravej aj na lavej strane.travi mi ok,prve tri tyz.som mala stale tazky zaludok a "hrcu" v hrdle ale to preslo.trapia ma tieto bolesti podobne ako pred kolikou.pred 2tyz.mi na kontrole dr.povedal ze ak budu pretrvavat problemy mam o mesiac prist.mate niekto podobnu skusenost?prejde to? Manzel si mysli ze sa tazsie hojim,pretoze som mala 2operacie za mesiac...Dakujem

stellaaa
27. sep 2019

@veronka86 ja som bola 3tyz.po sekcii operovana na slepak a zotavovanie bolo ovela horsie aj dlhsie nez po sekcii

veronka86
autor
27. sep 2019

@stellaaa ja som sa po sekcii tiez relativne rychlo dala dokopy ale z toho zlcnika sa neviem spamatat,ini ani dietu nedrzia a do tyzdna nevedia ze boli operovani.. :( aj laparku som horsie znasala ako cisarsky.

stellaaa
27. sep 2019

@veronka86 ta ja som bola na rychlo "rezana" takze mam pprecane brucjo na 2x...ale nevadi...ja som za tyzden nic nemohla jest iba pit vela a nieco suche...bolo to strasne...babo malinke a ja nemohla poriadnr chodit co po sekcii som uz na 2-3 den normalne obcas z obmedzenim.fungovala....mne stale hovorili ze len chodit a chodit zeby som to rozchodila...tak sme chodili na kratkr prechadzky.das sa dokopy len to este potrva a odychuj ked sa da...kasli na domace prace a odychuj.

veronka86
autor
27. sep 2019

@stellaaa a kolko ti asi trvalo kym to zvnutra prestalo boliet?vonkajsie jazvy bolia len na dotyk,ale vnutri stale

stellaaa
27. sep 2019

@veronka86 tak cca.2-4 tyz.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre