Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Operácia pŕs a umývanie vlasov

patka_pinky
25. mar 2016

Ahoj, som par dni po operacii prs a potrebujem poradit ako si umyt vlasy.
Vedel by mi niekto poradit ako to urobit bez vyraznej bolesti a zmocenia fixacnej podprsenky??

airaw
25. mar 2016

naklonit hlavu nad vanu, ja si tak umyvam hlavu normalne oblecena a nikdy nie som mokra

mickao
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jahodka11
25. mar 2016

@airaw
@mickao -ale ked sa nakloni nad vanu, tak ju to asi velmi boli, nie? nemam skusenost,ale myslim, ze musi boliet....ked sa predkloni, ved to uplne pouzivas tie svaly, co su pri prsiach, nie?

mickao
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tajka1986
25. mar 2016

@patka_pinky chod si dat umyt do kadernictva 😉

tana85
25. mar 2016

@patka_pinky ak mas vanu, tak si sadni chrbtom k nej, za krk zmotaj uterak a vlasy prehod do vane, zaklon hlavu a nech ti vlasy niekto umyje. alebo na stolicke chrbtom k umyvadlu, trochu hlavu zaklonit a nechat si umyt vlasy. tiez som to tak doma robila po operacii, lepsie ako nic

12romi34
18. sep 2018
Používateľ 12romi34 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej proflov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 12romi34.

Ahojte, ako dlho ste mali bolesti po operacii ze ste nemohli ani robit taketo zakladne veci? Ja o operaci uvazujem, ale stale sa bojim tej liecby rany, jazvy ...Dakujem

zabka788
23. okt 2018
Používateľ zabka788 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej proflov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zabka788.

@12romi34 ja som bola docela nedávno, a doporučujem, spýtaj sa v lekárni alebo lekára na pumpičku, ktorá riamo do ranu dávkuje látku proti bolesti. Ja som si to objednala v lekárni (oni to poslali potom priamo do nemocnice) a bolo to super, v podstate priamo tu bolesť tej rany/jazvy vôbec necítiš, pretože to tlmí presné tam, kde má. A dá sa stým aj kúpať, takže úplne bez problémov. 👍

Tu začni písať odpoveď...

Odošli