Operácia zlčníka. Kde by sa dalo objednať?

iffka2002
25. júl 2008

ahojte,
potrebujem surne vybrat kamienky na zlcniku, no najradsej by som sla do nejakej nestatnej nemocnice (najlepsie v okoli bratislavy). Neviete nahodou kde by sa dalo objednat?
a este jedna otazka- absolvovali ste to niekto- laparoskopicky?
dakujem..

iwusca
29. apr 2013

@vzduch a vyberali ti len kamen alebo cely zlcnik? Lebo ak len kamen tak mne dr povedalaze je velka pravdepodobnost toho ze sa vytvori znova 😖 ja som mavala zachvaty,kazdu chvilu som bola na pohotovosti tak mi ho vybrali rovno cely, bolo to v auguste 2012 a nemam ziadny problem 😉 len si musim davat pozor co a kolko zjem,inak pohoda 😉

vierusia
8. aug 2013

@sasenka ahoj, citam fora a ako by som citala o sebe tvoje opisovanie...mala si teda aj pankreatitidu?

vierusia
8. aug 2013

@miki060707 aku mas stravu a podla coho sa stravujes?

iboja
16. aug 2013

@sasenka Mozem sa opytat ake to malo priznaky,??Celkovo ,všetko kde sa pocituje ta bolest?

zuzu9251
6. feb 2014

@miki060707 ahoj chcem sa opytat na bolesti po operacii su velke?mna caka tiez operacia a velmi sa bojim tych bolesti?dakujem

miki060707
7. feb 2014

Ahoj, tak ja som doteraz, čo je už tušim dva roky od operácie a citím sa uplne super, žiadné záchvaty, či vracania, ti poviem po pravde po operácii vstať bola malina pre mna, lebo predtým som mala cisársky a to sa oveľa horšie vstávalo, jasne, rana bolí, treba chodiť...neboj zvládneš, ked si zvládla pôrody, tak toto sa dá tiež..🙂

katarina104
9. feb 2014

Ahojte opytam sa ma niekto po operacii zlcnika vzrasty? Tlaci ma pod rebrom, mam tam taku gulicku.

zuzulka02
10. feb 2014

Ahojte, chcela by som sa opytat, ako dlho ste boli PN po operacii zlcnika? Dakujem za reakcie

sutiakova
10. feb 2014

@zuzulka02 2 týždne.

organicshop
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirulka147
10. apr 2014

Ahojte poblieka má pod rebrami už dva týždne bola som u obvodnej poslala má na sono ale tam má objednali až o dva týždne ale každým dňom má to boli viac držím aj diétu som s toho unavená a slabá zatiaľ som nemala záchvat čoho sa veľmi bojím mozu to byť kamene v zlcniku?

mirulka147
10. apr 2014

Ešte by má zaujímalo či vám bývalo zle na otpadnutie?

babula
24. aug 2014

Ahojte.otvaram znovu tuto temu a chcem sa spytat ci ste boli niektora na laparoskopii v Cibamede v Prievidzi a kolko ste tam boli?celkovo ci je mozne po odstraneni zlcnika ist domov hned na druhy den alebo tam musi byt clivek dlhsie?dakujem vam vsetkym

fifik
6. jan 2015

Ja som tam bola v r. 2011, prijali ma štvrtok ráno, doobeda operácia, vyspala som sa... a na druhý deň ráno na veľký piatok domov 🙂 Všetci sme išli domov, je to 1 dňová chirurgia.

zorinka8
8. jan 2015

Na operáciu som objednaná na 26.1. a strašne sa bojím. Nie narkózy,ale bolestí po prebudeni.Keď som bola na slepáku, nedostávala som infúzie, iba injekcie proti bolesti a to je nič. Mala som otrasné bolesti. Preto sa bojím aj teraz.

risko44
26. máj 2015

ahoj od piatku ma pobolievalo vrch brucha.Tak ma prinutilo v Pondelok ist na pohotovost.Tam mi nic nezistili pokial som nesla na druhy den na sono.A tam mi zistili ze mam zlcnikove kamene a bolest stale neustupa.Mam ist zajtra do Trencina na hospital takze pravde podobne pojde zlcnik von nech sa uz netrapim lebo taku bolest uz nechcem nikdy zivote zazit .Moc sa bojim to bude moja prva operacia.Adufam ze vsetko dobre dopadne .Mojii chlapci mi drzia palce.

helena860
4. jan 2017

mne vyoperovali zlcnik, asi pred 10 rokmi, bolesti mavam, ale bola som na rongene, a tam mi zistili, ze mam kovove klipy. Teraz neviem, ci to ma kazdy kto bol na operacii zlcnika alebo mi to zabudli vybrat. Ked som sa pytala lekara, tak mi povedal, ze to telu neprekaza.

margaretkanarocna
5. okt 2017

Ahojte Chcem sa informovat Lezi sa v nemocnici 2/4 dni .Idu mi cely vybrat .Zly tvar, zapal zhrubnuty a blato .Chcem sa spytat ta anesteza je celkova.Ale Iba od pasa dole umrtvena. Lebo ked robia cisarsky tak od pasa dole umrtvene.A to by mi vyhovovalo. Celkovej sa bojim. Mozem poziadat od pasa dole umrtvena..alebo musim celkovo ? dakujem.

nina88
20. júl 2018

@nanula1108 ako si dopadla so zlcnikom?

nanula1108
22. júl 2018

@nina88 ahoj, bolo to uz davno, vybrali mi ho. Prakticky dodnes nemozem nejake potraviny ☹

nina88
22. júl 2018

@nanula1108 prečo? Vsetci píšu ako maju po operácii pokoj

nanula1108
24. júl 2018

@nina88 netusim ☹.

20132015
26. jan 2019

Dobrý deň chcela by som sa informovať že či sa dá vyoperovat žlčník keď mám rakovinu pankreasu a pcene ďakujem

amsi
1. aug 2022

@bezaz ahoj, akurát čítam tvoj príspevok, už je starý, ale snáď mi odpíšeš. Kde si bola, prosím ta v nemocnici? Tiež ma čaká laporoskopia, stále hľadám nemocnicu, kde by som pobudla, čo najmenej,zatial sa mi nepodarilo. Ďakujem

bezaz
1. aug 2022

@amsi ahoj, ja som bola v Prievidzi v Cibamed, stále fungujú