Opuch pri podpazuší

cherrie982
30. okt 2018

Ahojte. Asi pred mesiacom som začala cvičiť pomerne náročné cviky, bočné planky etc, samozrejme ako pracujúca mama bez strecingu. Týždeň na to mi začala opuchat cast okolo ramena, podpazusia. Myslela som, že som ho pretazila. Prestala som cvičiť. Pre istotu šla ku gynekologovi. Palpacne vyšetrenie ok. Usg mi zrušili na mieste, doktor sa nedostavil. Preobjednali ma o mesiac. Podpazusie mi stále opucha. Bolesť mi vysvetľovala do celej ruky, lavej. Teraz nad prsnikom cítim tvrdé miesto. Nie je to uzlina,ani hrčka. Bolieva ma cele rameno. Nemôžem ho zaťažovať. Bolesť mi cez vikend prešla. Ale ako som nasadila upratovacie tempo.
Vrátila sa. Máte s tým skúsenosť? Lebo z googlu mi už šibe. .

evakalna
3. nov 2018

@cherrie982 Už si bola s tým opuch u doktora? Čo ti povedal?

evora29
3. nov 2018

Ja som toto tiez mala, bolelo to dva dni ako slak...mala som tam hrcu, natierala som to na noc octanom, potom to našťastie zmizlo. Tiež som vtedy dosť intenzivne cvičila, myslím, ze to bola upchata potna žľaza alebo ktorý čert 😒 normálne som.nevládala zdvihnúť ruku nad hlavu.

cherrie982
autor
3. nov 2018

@evakalna bola som na gynde, čakám na usg. Potom obvodna. Ráno ma nič nebolí. Večer je to otras. Jeden deň dobre, druhý zle.

cherrie982
autor
3. nov 2018

@evora29 práveže to dvihnem. Len mám takú ťažkú ruku.

evakalna
4. nov 2018

@cherrie982 Držím ti palce, aby to vedeli liečiť a nebolo to nič vážne.

niky13
14. mar 2019

@cherrie982 ahoj ako to dopadlo? mam nieco podobne a tiez som na nervy

cherrie982
autor
31. máj 2020

@niky13 už asi neskoro. Ale ustupilo to. Sono prsnikov negativne. Zvýšená činnosť prsnej zlazy a mensie cysticky.