Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Opuchlo mi líce nad ďasnom a o týždeň idem na operáciu cysty

ZubyOperácieCysta na vaječníku
romcix213
27. jún 2020

Ahojte baby,idem si k vám pre radu,je víkend takže lekár neprichádza do úvahy a pohotovosť tiež nie....ide o to,tento týždeň mám ísť na zákrok...cysta na vaječníkoch,bola som na predoperačnych no včera mi tesne nad ďasnom opuchlo líco, skúšala som všetko proti opuchu,no začala som mať aj bolesti no ale nechcem sa už dopovať liekmi proti bolesti,potrebujem súrne poradiť čo mi zaručene aspoň do zákroku pomôže a potom si dám predpísať antibiotiká nech mi to lekárka môže spraviť s vyliečiť poriadne....je možné že môžem mať aj trojdňove antibiotiká? Že by mi to spravili aj napriek tomu že som ich brala? Mám doma malé dieťa a neviem sa na nič kvôli tomu sústrediť... vopred ďakujem 🙏🙏♥️

pseudomonas87
27. jún 2020

@romcix213 ahoj, kľudne si daj paralen od bolesti, aj ibuprofen, nedávaj si acylpirin, riedi krv a pred operáciou dostaneš atb do žily, jednorazovú dávku, a ten zúbok treba potom poriešiť.

romcix213
autor
27. jún 2020

@pseudomonas87 Paralen som si dala a acylpirin tuším doma ani nemám ale riedenie krvi nepotrebujem 😕 hlavne na tú moju chudokrvnosť... zub som si dočasne vyliečila neviem čo ma to napadlo ale na čas to určite prešlo a hneď po zákroku a zotavení sa psychicky naladim na zubárku aby mi s tým niečo spravila aj ona

lorrainet
28. jún 2020

@romcix213 ahoj, ja som brala ant na zub dodnes tri týždne, operáciu mám o tri dni. Bála som sa , že bude vadiť , že mám zápal a beriem antibiotiká ale nevadí to. Len to treba povedať na vyšetreniach. Pri LSK to nevadí. Takže odporúčam zohnať si antibiotiká a normálne ich brať. Ja som mala Dalacin C, zaberať začal po treťom dní, opuch prešiel až po týždni.

romcix213
autor
11. júl 2020

@lorrainet zápal som si vyliečila po svojom a bez antibiotík a už mám aj po zákroku

Tu začni písať odpoveď...

Odošli