Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Opuchnuté členky po zmene antikoncepcie

hazelgracegus
26. jún 2021

Ahojte,
mám taký problém s opuchom. Minulý rok 2020 som si dávala spraviť kŕčové žily sklerotizaciu. Posledná kontrola bola v januári, kde lekár povedal že je všetko v poriadku. Na ďalšiu kontrolu idem v septembri.
Avšak vo februári mi gynekológ zmenil antikoncepciu a asi o 3 týždne mi začali opúchať členky, prsty na rukách, začala som priberať - prejavili sa vedľajšie účinky antikoncepcie. Lenže gynekológ neriešil, že to môže byť z niečoho iného a antikoncepciu mi nezmenil, ale všetky problémy sa začali so zmenou antikoncepcie.
Tak som pokračovala v užívaní až som ju v júni po 4 mesiacoch vysadila. Lekárnička povedala že trvá asi 1-2 mesiace kým sa telo zbaví antikoncepcie, respektíve tych vedľajších účinkov. Mám tabletky na odvodnenie. Všetko mi už odpuchlo, ale jeden členok stále zostáva opuchnutý.
Neviete čo by to mohli byť? Ďakujem

euka210
26. jún 2021

Este stale je jun, tak by som pockala.