Opustiľ ma priateľ a zostala som sama s 3 ročným. Zrútil sa mi svet.

carinocka
12. dec 2019

ahojte..ja ani neviem kde mám začať..možno ma niektoré vysmejete,ale ja som TOTÁLNE na dne ako som nebola nikdy..už je to mesiac..priateľ sa somnou rozišiel že on už proste somnou byt nechce že ma už nelubi..nechal ma samu s malým...maly bude mat teraz v januári 3r..ja mám 30..tvrdil mi že chce byt sám že mu je tak dobre,ale nakoniec vysvitlo že si našiel 24r tiež s dieťaťom..úplne som sa zrútila..proste ja netuším čo somnou bude strašne sa bojim ako budem ďalej žiť..a do toho všetkého mi začali totálne depresie..momentálne bývam u Maminy..ale ona odchádza v januári už pracovať do zahraničia a ja keď si predstavím že zostanem sama..momentálne som bez prace..a najhoršie na tom všetkom je to že ja nedokážem ani sama fungovať..proste som rada že vôbec prežijem deň..teraz ležím a už sa bojim čo bude zajtra...a pozajtra..mala som už aj myšlienky že to ukončím ale nemôžem koli malému..prosím ak tu je nejaká žena ktorá toto prežila..napíšte mi...ďakujem..

sandra1910
12. dec 2019

vyser sa na neho aj na depky, mas dieta tak sa sustred nan ..to co su za reci ze to ukoncim..ako toto moze napisat matka ktora ma dieta?..sa zabijes koli nejakemu deblikovi a tvoj syn potom co??.. a pytaj vyssie vyzivne,,pri takom plate ti ide davat na dieta len 300 eur? no na to by som sa pozrela..

carinocka
autor
12. dec 2019

@lindusss2016 nieeeee tu letenku platil on..tak ja dúfam že sa mi podarí aby sa tie € vrátili mne..tak som to myslela lebo povedal že keď si to vybavím tak sú moje..veď mi to aj dal tak aspoň že tak...aCh a to keby ti všetko napíšem čo mi teraz špliecha...iná by ho už určite nenávidela to len ja som taká blbá že ho stále ľúbim..

lindusss2016
12. dec 2019

@carinocka nie si blba, to nase pohlavie ma tieto sadomasochisticke sklony asi zakodovane, aj ine zeny znasaju rozchody tazko. Ale teraz musis zameriat svoju pozornost na to, aby si to co najskor prekonala a mohla sa naplno venovat synovi

sofia1
12. dec 2019

@carinocka to nemyslíš vážne,že si si ty kúpila letenku??!!!s takým debilom si chcela žiť?

carinocka
autor
12. dec 2019

@lindusss2016 áno ja viem..on je uzastny moja laska..len mi je ľúto že stále spomína byt kde sme bývali a stále kedy príde tata..je to ťažké ale tak časom to pochopí

carinocka
autor
12. dec 2019

@sofia1 Nieeee letenky kúpil on..

ladyvi
12. dec 2019

Dievca zlate. Pre chlapa si telo navyknut na antidepresiva. Nie som si ista, ci ti psychiater da lieky. Mne skor pripada, ze sa lutujes a opustila si sa. Vies ako sa vravi, pre jedno kviti, slunce nesviti. Pre jedneho chlapa, sa cely tvoj zivotny kolobeh zruti? Naozaj? Rozumiem zialu, daj si cas sa z toho zotavit samozrejme, ale trosku s rozumom. Zajtra vstan, prestan sa sebatryznit, a vytvarat si nejake krasne dramy v hlave, ze ako budes zit bez neho? prestan svojmu dietatu ukazovat svoj obraz zbiteho psa na posteli pre nejakejeho tajtrlika. Chod ku kadernikovi. Vezmi dieta do cukrarne. Zajdi do potravin, nakup na veceru a aj ju uvar. Uvar si caj, kavu, nalej s mamou pohar vina a ponadavaj na nho. Lutujes sa, pretoze si u mamy a mas sa kde zlozit. Ked to este nepojde zajtra, mozno pozajtra 😉

sofia1
12. dec 2019

@carinocka aha...tak som to pochopila....ale baby ti tu píšu super rady hlavne ladyvi ti super napísala

carinocka
autor
12. dec 2019

@ladyvi Teba by som potrebovala každý deň !!!

777januska777
13. dec 2019

@carinocka moja mamina zostala s dvoma deťmi, keď otec odišiel. Plus jej nechal ešte dlhy, ktoré musela splácať. Pozri uvedom si, že si natom ešte dobre. Zatiaľ máš kde bývať, asi máš aj prácu a všetko. To že nemáš chlapa no čo už, veľa žien ho nemá, ale ty máš dieťaťa a to je predsa človek pre ktoré teraz ži. A na depresiu sú vhodné nejaké zážitky, choď sa s malým prejsť alebo si choďte niekde sadnúť na dobrý koláčik a uvidíš, že ti bude lepšie. 🙂

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz