Oropéd v Martine alebo v Ružomberoku

tomasko9
22. okt 2018

Dobrý den, prosim Vás, poradte dobreho ortopeda v Martine, alebo aj Ružomberok. To chcem pre moju maminu, sice už ma viac menej všetkych obehanych, ale nikto moc nevie pomôct, 8 novembra ma isu na operaciu. Ma bolesti kolien, bedrovych klbov, a vyrastky na päte.Absolvovala aj ožiare na pätach. Dokopy nič nepomohlo.

omama2
22. okt 2018

Dobrý večer,
bola som pred pár rokmi na operáciach bedrových kĺbov v Ústrednej vojenskej nemocnici v Ružomberku u p. MUDr. Vladimíra Masaryka PhD. a môžem vrele doporučiť. Bolesti preč a voľný pohyb, je to paráda. Neviem, či pomôže so všetkým čo píšete.

xxxkatka
22. okt 2018

bola som tu a spokojna http://www.artropro.sk/onas.html

renab
22. okt 2018

@tomasko9 my chodime k mudr. Zibolenovi. Syn absolvoval u neho aj laserovu terapiu, hradi sa, a pomohlo.

andula09
24. okt 2018

Ja a aj mamka chodíme na ortopédiu do Spinnu, najskôr som chodila len ja, no mamka začala mať problémy s bedrovým kĺbom, tak som objednala aj ju a odvtedy chodí pravidelne. Ja kým som sa dostala na túto kliniku som vystriedala viacerých ortopédov a užila som si svoje 🙄 A som velice rada, že som našla niekoho, kto je ochotný, kto sa ozaj zaujíma, že ma nevybaví len tak medzi dverami 😎

nuni11
25. okt 2018

@andula09 No veru dnes to je tak v mode, ze cloveka vybavia medzi dverami a nic poriadne sa nedozvie, jeden by sa z toho zblaznil!

tomasko9
autor
28. okt 2018

@andula09 dakujem pekne, a to je kde SPINNU??

andula09
30. okt 2018

@nuni11 Práve toto a ja osobne to nemám rada, pretože nejdem k lekárovi len tak lebo sa mi chce. Ale idem keď mám problém a vtedy fakt očakávam, že sa mi bude lekár venovať, že sa bude o môj zdravotný stav aj zaujímať. Ale už viackrát predtým, čo som vystriedala viacerých ortopédov, tak som sa stretla s takým prístupom ako si popísala a to je na nervičky ☹ Preto som rada kam teraz chodím 🙂

andula09
30. okt 2018

@tomasko9 To je klinika Spinn v Ružomberku, keď si nájdeš ich web, tak tam majú aj kontakt, telefónne číslo, že zavoláš si a objednáš sa na vyšetrenie tak ako potrebuješ ako by ti to vyhovovalo 🙂 Aspoň ja to tak robím 🙂

nuni11
31. okt 2018

@andula09 Povies mi, kto to ma rad? Ako si napisala, tiez nejdem k lekarovi z dlhej chvile, ale idem az ked mam problem, ktory ma fakt trapi. Skrz ktory neviem normalne fungovat.

andula09
12. nov 2018

@nuni11 To máš pravdu, že asi nikto, ale čo narobíme s tým našim zdravotníctvom, ja radšej si zaplatím, keď viem, že dostanem niekde starostlivosť na úrovni. Že bude mať lekár aj čas na mňa, aj sa reálne bude o môj zdravotný stav zaujímať. 🙂 Ja ťa chápem, len to vysvetli niektorým lekárom, to je na dlho :/

snehulienka639
20. nov 2018

@andula09 ked nema lekar zaujem mi pomoct, tak k nemu uz viackrat nepojdem, podla mna je to jednoduche, aspon od isteho obdobia sa tymto riadim, zakazdym som sa tiez rozculovala, ked sa na mna doktor poriadne ani nepozrel, ale dnes uz neriesim. Nastastie uz mame moznost vybrat si ku komu pojdeme 😉

nuni11
19. mar 2019

@andula09 Ako si napisala, tiez sa k tomu takto staviam.
To mam pocit, ze by som ani len nepochodila. Ked pre mnohych je to len o tom, ze rychlo pacienta vybavit a to asi je najvacsou chybou ☹

andula09
2. apr 2019

@nuni11 Je to chybou, ale tak čo spravíme, myslím, že my môžeme byť happy, že máme možnosť si vybrať ku komu chceme ísť 🙂

njurka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz