Ortopedická ambulancia v Bratislave

janula17
16. aug 2016

Ahojte, prosim poradte mi dobrého ortopeda v Bratislave, moze byt aj sukromny. Mam nabeh na vybocene palce na nohách a kedze moja mama na to trpi chcem to riesit co najskôr. Dakujem pekne.

pribinak
16. aug 2016

SNOP na Zahradnickej, tam sa na vysetrenie objednava, doktori su fajn

lenkamaxim
16. aug 2016

Ja som tiez chodila do SNOPu aj ma tam operovali (prave koleno) mozem len odporucit

janula17
autor
16. aug 2016

Ďakujem, Snop som pozerala ale objednava sa tam az na január 😩 skoršie sa nedostanem ani za príplatok?? A koho by ste mi odporucili,ci je to jedno?
@lenkamaxim
@pribinak

lenkamaxim
16. aug 2016

O mna sa staral pan doktor Smetana,mne vsak SNOPku odporucil aj z Tehelnej pan doktor Vesely.Uuuzasny clovek,skvely pristup,profesional,zachranil mi koleno..A kedze on uz neoperuje iba ordinuje tak ma poslal na SNOP k tomu panovi Smetanovi.Takze mozes skusit aj pan doktora Veseleho

janula17
autor
16. aug 2016

@lenkamaxim ďakujem veľmi pekne,skúsim mu zavolať.Nemas náhodou naňho este číslo?

lenkamaxim
16. aug 2016

@janula17 nemam ale na nete urcite najdes

pribinak
16. aug 2016

@janula17 to je jedno, podla mna su tam vsetci ortopedi ok, poplatok je cca 10e

rainee
11. jún 2018

ahojte, potrebujem ortopedicke vysetrenie pre dceru (ploche nohy) a nasledne ort. topanocky. so starsou sme chodili do snopu, ale teraz mi napisali ze volny termin maju v januari 2019,snad si robia srandu. viete mi prosim poradit ci mozem ist ktoremukolvek ortopedovi a on mi da doporucenie na topanocky, alebo ako tu funguje? lebo rok cakat na termin nebudem 🙂 dakujem