Ošetrenie zubov v celkovej anestéze

tinka1987
10. jan 2016

Mam obrovsky strach zo zubar a chcela by som podstupit osetrenie pod narkozou. Ak by ste mali nejaku spatnu vazbu, pripadne cca cena bolo by fajn. Najlepsie by bolo okolie Za, Mt a okolie. Dakujem

tinka_14
11. jan 2016

Baby na ošetrenie v celkovej anestéze odporúčam Schill Dental Clnic s pobočkami v BA a ZA... zastupujem ich nielen ako ambasádorka, ale aj ako ich pacientka... Pre viac info sa môžete pridať do skupiny https://i.modrykonik.sk/schill_skupina

cincila18
11. jan 2016

@sardinka335 hehe,ja som tu inkognito 😉 prezradim len tolko, ze je to na juhu, potom su uz len hranice z madarskom 😉

janka279
11. jan 2016

@tinka_14 verim tomu, ale Schill zial nie je cenovo dostupny pre vacsinu smrtelnikov v SR.

sardinka335
11. jan 2016

@tinka_14 hm....ja som mala vcelku neprijemnu skusenost so zubárom u Schilla - velmi arogantny človek, ako ok, nebola som ich kmenivý pacient ale všetko som plne platila, odmeraný, arogantný a jednanie ako s posledným odpadom...vytvaral tam svojimi nepríjemným poznámkami blbu atmosferu komentármi o mojich zuboch - prečo mám 8čky? A prečo nemám 1 zub....čo jeho je do toho ze? Učtoval mi ze ošetrenie ved to ok a ze ,,vyziadana konzultácia,, 20 eur...ako ja som sa ho nič nepýtala a čo som sa opýtala mi neodpovedal....neodporúčam , ok asi mal zlý den ale ,,za ty prachy,, sa treba pretvarovať...
..http://www.schill.sk/team/mudr-michal-sabo-stom...

amairim
11. jan 2016

@cincila18 dakujem, to by bolo asi financne narocne 🙂 osetrenie aj so stahovanim

alicka850
11. jan 2016

@sardinka335 ale autorka prispevku sa chce dat uspat do celkovej anestezy ☺ Ja som pisala o tom ☺

cincila18
11. jan 2016

@amairim urcite 🙂 za jeden zub to nestoji

marcelik1
7. jan 2017

@gerhardova ahoj mozem sa opytat kilko ste platilii? dakujem

dadax84
7. nov 2018

@gerhardova ahoj, ako sa správa dieťa keď ma ten rajský plyn a je také otapene? Chcem vedieť či potom pokojne sedí a má otvorené ústa, neviem si to celkom predstaviť, ja by som radšej celkovú narkozu asi chcela pre dieta