Oslabená imunita a ArkoDefences

bibka26
2. dec 2020

ahojte, chcem sa spýtať má niekto skúsenosti s arkodefences ? alebo s niecim inym na podporu imunity co mate oskusane ze zabralo ? totizto dlhodobo mam problem s tym, ze sa mi z nicoho nic zvysi teplota na par dni a potom ustupi a tak to je dookola, po nejakych vysetreniach obvodny lekar zhodnotil ze problem je s imunitou ale na imunologiu samozrejme sa teraz nedostanem koli korono lebo to nieje ,,akutny stav" . mala som imunoglukan dlhodobo imunuglukan ale ziadne zmeny, tak mi poradil Arkodefence, predtym ako zase vykasirujem peniazky chcem sa radsej opytat ake mate skusenosti, resp s niecim inym, dakujem vopred

mogaa
2. dec 2020

@bibka26 Imunoglukán si brala tabletkový alebo sirup? musí sa brať minimálne 3mesiace aby bol vidieť výsledok....v tomto období betaglukány 240+ alebo až 500, klasický imunoglukán je len 100mgčo je málo.....+pridaj vitamíny, super je Geriavit....z vitamínov máš najdôležitejšie D-čko a zinok, + dobrý je aj selén a C-čko

mama_veronika
2. dec 2020

Malej dávam Arko Defenses Kids mesačnú kúru, mesiac voľno.
Ešte nebola chorá. Nejaký soplík spojený so zubami nepovažujem za chorobu. Klop, klop 👍🏽 sama pijem Arko pre dospelých.

bibka26
autor
2. dec 2020

@mogaa imunoglukan som mala tabletky mala som ich od marca do septembra a nic mam... k tomu vigantol (vitamin D) na predpis a vitamin C obycajny na volno kupeny celaskon, k tomu som do stravy pridala viac ovocia a zeleniny nechcem sa napchavat cisto len liekmi tak som zaradila aj cesnak, oregano, kurkumu a zazvor v podobe caju .. ale uz si neviem rady posledne tyzdne mam zvysenu teplotu vkuse, a nikde ma nechcu lebo zvysena teplota korona ale korona testy mam pravidelne negativne moje problemy sa zacali pred koronou ....

eliza999
2. dec 2020

@bibka26 ..vitamin D si skusala?arkodefence som detom davala,je to super vec ale kazdy mesiac za to platit 26e pre obe deti bolo pre mna dost.Tak som zistovala alternativi a v jednom rozhovore som si vypocula lekara ktory hovoril,ze ludia zabudaju na zakladny "slnecny vitamin"a ro je D.ten je ohladom imunity na 1.mieste,co ma prekvapilo a Cko bolo az tretie,medzi nimi na 2.mieste vravel tusim zinok.Toto spektrum je aj v arkodefencese+aj nieco ine.Vitamin D sa da uzivat cely rok nonstop nakolko sa nim neda predavkovat lebo v peceni sa nasicuje 4 mesiace.Pobyt na klasickom slnku vraj nestaci a hlavne teraz v zime.Tak som si ho vypocula a mimo klasickeho Cka som detom kupila D v kvapkach,nakolko su maly.A super.Nieco na tom Dcku bude,lebo kamaratkina dcera bola na imunologii minuly rok presne kvoli tomuto ze bola stale chora a z krvi jej zistili velmi nizku hladinu Dcka a to bolo leto.V lete a celkovo v zime hladina Dcka kolise,v zime samozrejme smerom nadol,a tiez jej hovoril dr.ze kolko velmi vela veci ovplyvnuje Dcko v organizme a ludia na to stale zabudaju.takze tiez nasadila Dcko a bol pokoj.Treba vyskusat..Ten arkodefences je za mna super ale pridrahy kazdy mesiac kupovat..pre mna.

petruska19
2. dec 2020

@bibka26 ja dávam dcére a spokojnosť 😉

petra_ko
4. dec 2020

@bibka26 Mne pomáhajú Flavonoidy, nebola som chorá ani nepamätám. Kupujem si kombináciu so saponínmi, diamond yacca. Majú aj protivírusový účinok, čiže v súčasnej dobe covidu verím, že ma ochránia.

bibka26
autor
7. dec 2020

@petra_ko este som o tom nepocula priznam sa, da sa kupit nejaky preparat v lekarni alebo je to skor vo zdravej vyzive ?

petra_ko
7. jan 2021

@bibka26 ahoj, online sa dá kúpiť, ja som kupovala od doktora Sovy. SKúsi vygoogliť ten produkt🙂

mogaa
11. jan 2021

@mama_veronika prosím ťa Arko Defenses pre dospelých sa ako má užívať? pred jedlom či po jedle? a jednu kúru berieš každý mesiac?