Otehotneniem zo spermií, ktoré ostali v močovej rúre z prvého styku?

tina2304
16. aug 2014

Ahojte 🙂 v období mojej ovulácie sme s partnerom pokračovali druhým pohlavným stykom hneď cca 10 minút po prvom styku. Prvé vyvrcholenie bolo mimo mňa a druhým nechráneným pohlavným stykom sme pokračovali bez toho aby sa partner umyl alebo vymočil a tak sa zbavil zvyškov spermií, ktoré ostali v močovej rúre. (druhé vyvrcholenie tiež mimo mňa) Aká je prosím vás pravdepodobnosť otehotnenia takýmto spôsobom? Otehotnenia len zo zvyškov spermií , ktoré ostali v močovej rúre partnera... Stretol sa s tým už niekto? Je veľa takýchto prípadov?

hermina_
16. aug 2014

Uz "dlho" tu nebola tato dolezita tema 😀
prestuduj si diskusie a najdes milion podobnych tem.... mozne je vsetko 😉
ak mas pochybnosti - urob si test a nabuduce si davajte lepsi pozor, ked sa bojis otehotnenia

katuskamala
17. aug 2014

2 pary co poznam presne takto otehotneli :D jeden z nich dokonca tesne po menstruacii :D
zazraky sa deju, pravdepodobnost je nizka avsak teraz j neskoro to uz riesit... vysledok nezmenis 🙂

marienka1703
17. aug 2014

velkááááááááááááááááááááááááááááááááááá

tanyusik
17. aug 2014

ja som takto otehodlnela z druhym synom🙂))..ked je zena po porode nejaku dobu,tak staci ozaj malo a druhe tehu pride ani sa nemusime snazit🙂

jaruska8
18. aug 2014

Tiež viem o jednom takomto otehotnení.🙂

zuzka1008
18. aug 2014

Pravdepodobnost je dost vysoka

mufik7
19. aug 2014

určite sa dá, veď už aj len predejakulačná tekutina obsahuje 2% spermií, ale niekto neotehotnie ani keď ide celý mesiac naplno, takže je to individuálne, ale šanca je tam vždy 🙂

mystisch
19. aug 2014

Moja znama tak caka teraz babatko

misaelka
19. aug 2014

to je haluz chlap sa ani do zeny neurobi a bum dieta 😀 ani si neuzije byt tym chlapom asi ma picne :D a mozes byt tehu urcite.

l3yla
19. aug 2014

😀 registrovana 16.8 a jeden prispevok -doveryhodne 😀
A ano mozes 😉

hucko44
19. aug 2014

Páči sa mi formulácia ZVYŠKY SPERMIÍ. Neviem, či vieš, ale na otehotnenie stačí jedna spremia. Teda AK NEŠLA DOLE KRKOM 🙂. Takže odpoveď znie: ÁNO, DÁ SA. A aká je pravdepodobnosť. Môžem Ti ju vyjadriť číslami 50:50. V praxi to znamená, že buď otehotnieš, alebo nie.

janulabb
19. aug 2014

Akože Bravo už nevychádza????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre