Otvorené oddelenie psychiatrie

11. apr 2023

Ahojte, má niekto skúsenosť, ako to vyzerá na otvorenom oddelení psychiatrickej nemocnice? Čo je dovolené, voľnejšie oproti uzavretému a podobne? Hocijaké info čo vám napadne. Idem kvôli závislosti, Ďakujem

patricia_b
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzinka888
12. apr 2023

Mas volny pohyb po oddeleni a v spolocnych priestoroch. Skupinove vychadzky+ vramci navstevnych hodin + stupen terapie aj neobmedzene navstevy. Manzel bol. 1.mesiac mal povolene navstevy 2× tyzdne iba mna. 2m ostatny pribuzdny. 3m aj mohli priatelia- no ty sa neodvazili ( bali sa, ze si aj ich tam nechaju) ale aspon sa to manzelovi poriadne pretriedilo, a ked ho pustili, bol na nich nahnevany- nemal s kym chodit pit.🥲

lilmee
15. jan 2024

Ako oddelenie myslíš vlastne? Zváž, že ak tam pôjdeš, s reverzom tá žiaľ asi hneď nepustia ak sa ti tam nebude páčiť. Z lepšie oddelenia sa môžeš dostať k horšiemu, keby si nič neurobila taktiež....máš viacero stupňov tak neviem o čom presne hovoriš.... Niekde môžeš mať som počula mobil celý deň a niekde len počas dňa zaleIeži aký stupeň oddelenia slečna
Takže tak....aká závislosť ak sa môžem spýtať?.....

lilmee
15. jan 2024

Ako oddelenie myslíš vlastne? Zváž, že ak tam pôjdeš, s reverzom tá žiaľ asi hneď nepustia ak sa ti tam nebude páčiť. Z lepšie oddelenia sa môžeš dostať k horšiemu, keby si nič neurobila taktiež....máš viacero stupňov tak neviem o čom presne hovoriš.... Niekde môžeš mať som počula mobil celý deň a niekde len počas dňa zaleIeži aký stupeň oddelenia slečna
Takže tak....aká závislosť ak sa môžem spýtať?.....

miso54321
18. feb 2024

Ahojte prosím vás čakám na transplantaciu pečene už dva krát som bol na stole a nič...Ten čas ma ničí...Ja nie som alko ani neberiem nič ani samovražda nekupuje mi.Len citim ze potrebujem ísť,ale určite by som nechcel byť niekde zavretý.Mozte mi poradiť niekto?Na fb som Miso kollo Zajtra mam ísť ale naozaj na uzamknutie nie.

miso54321
18. feb 2024

@lilmee A na tom otvorenom sa dá vydržať pls?

lilmee
19. feb 2024

@miso54321 Záleží aké, oddelenie B, máte mobil počas dňa, počas noci ne, žiadne aktivity ale 2× za týždeň asi 15 min sedenie so všetkými, vychádzka 1 x za deň ako skupinka , bola som tam počas kovidu, ešte tam bude oddelenie C ale tam som nebola

monik73
10. mar 2024

@lilmee kde ste boli prosim?

lilmee
11. mar 2024

Antolská tam máš len 1 oddelenie (žiaden mobil)
a Pezinok