Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Padanie vlasov po pôrode

ivulik91
20. júl 2012

Ahojte..chcem sa spytat, ci neviete co zabera pri padani vlasov po porode. Malinka ma skoro styri mesiace a vlasy mi zacali padat asi pred mesiacom a je to cim dalej horsie a horsie.. ☹

ibajeho
20. júl 2012

Ja ta nepotesim mne padaju po sto kusoch kazdy den. Hroza, ako keby som mala leukemiu 😢 a to mi zacali padat ked mal maly 3mesiace a uz ma vyse pol roka a nic sa nezmenilo, stale padaju aj som sa bola dat ostrihat nech to nie je tak vidiet ze uz mam malo vlasov. 🙄

aknel1985
20. júl 2012

moja mala ma 14 mesiacov o chvilku a uz mi rastu nove vlasy mam chochol na hlave cize ttiez mi kopec povypadavalo ,ale teraz je to uz oki

sympa1
20. júl 2012

@ivulik91 len prečkat dobu...mozno mesiac dva ,kym sa hormony daju do normalu...a bude dobre. mne tiez padali hrče vlasou ked mali dcery okolo 4 mesiacov a z hrivy ostalo par chudakov vlaskov..

amulienka
20. júl 2012

@ivulik91 ahoj ja som tak isto, mala ma uz 5 mesiacov a prestalo mi to zrazu. ale tie dva mesiace boli fakt hrozne!

danusskaaa
20. júl 2012

mam podobny problem, kedze vsetci mi vraveli, iba pockat-uz som to nemohla pocuvat, lebo na hlave sa mi objavili hole miesta bez vlasov ☹ musela som to riesit!!! kupila som si farbu na vlasy z henny a aj sampon-pomohlo! vlasy uz na druhy den nepadali tak moc a hlavne po umyti som nemusela plakat nad tym kolko mi ich zase vypadlo. medzi to beriem zinok a kapsule s pantenolom a selenom. konecne sa mozem ucesat bez obav, ze kolko vlasov mi ostalo na kefe. uz len aby zacali rast nove a dalo sa vsetko do povodneho stavu!

veronininika
20. júl 2012

Baby, ja som tiež na tom podobne 😅 Už som si myslela, že mám rakovinu... Každé ráno vyčešem za hrsť vlasov 😒 Radšej sa už ani česať nebudem ☹

mirkakab
20. júl 2012

tiež mi padali vlasy a kupila som si v lekárni šampon, ktorý mi zabral až som ho skoro celý minula. neviem ako sa volal ale mal taky cyklamenový obal a stál okolo 5 e.

lubikan
20. júl 2012

@veronininika vlasy nepadaju z rakoviny,ale z chemoterapie

veronininika
20. júl 2012

@lubikan Ja viem, ale tak strašne mi začali padať, až som začala myslieť na najhoršie 😖

lauricka
20. júl 2012

vlasy po porode zacinaju padat po troch mesiacoch a po dalsich cca troch prestavaju, a co je na to dobre? pevne nervy a vydrzat, je to normalne, hormony su hormony

Tu začni písať odpoveď...

Odošli