Pain Clinic verzus Fyzio Klinik - recenzie

14. nov 2017

Dobry vecer, mate niekto skusenost s tymito klinikami? Suri mi to a hladam skuseneho, sikovneho lekara, ktory zbavi moju mamu silnych bolesti chrbta (platnicky) a zvazujem prave tieto dve kliniky. Plus Pro Care mozno tiez...Boli ste niekto operovani lekarmi z tychto klinik? Dakujem

renatka100
15. nov 2017

@flower24 osobne doporucujem pain clinic, Mudr Przewlocki riaditell je velky odbornik, liecil moju maminu. Operaciu vsak nerobil

22. nov 2017

@renatka100 Dakujem za nazor. Ak mozem vediet, na co sa mamina liecila? Ci nemala nahodou problem s platnickami. Bola vasa mamka aj operovana inde, ci nebolo treba?

22. nov 2017

Niekto kto pozna Fyzio Klinik?

renatka100

@flower24 islo o liecbu bolesti pri rakovine

dai
23. nov 2017

@flower24 ahoj. Moj muz chodi s chrbtom a ja so synom - ploche vpadnute nozicky na fyzioklinik - moj muz uz vyskusal vela terapeutov ale az tu je naozaj spokojny... o operaciach nemam info.

dai
23. nov 2017

Teraz mi este napadlo ze svokrovi operovali nieco na kolene kvoli bolestiam v sport klinike - robia tam ale hlavne jednodnovu chirurgiu - v kazdom pripade ide pri vsetkom o sukromne zariadenia a tomu zodpovedaju aj ceny...

taliansko1
23. nov 2017

@flower24 ja som bola v EuroPain clinic doktor Robert Rapcan a Konečne po 6 rokoch pRisernych bolesti kolien platničke po jednom zákroku u nich som konečne bez bolesti a ti som si už vôbec nevedela predstaviť ďakujem im

29. nov 2017

@renatka100 Dakujem. Som myslela, ci nie nieco podobne. Verim, ze mamina je uz v poriadku. Drzim palce!

29. nov 2017

@dai Dakujem. Boli sme min. tyzden vo Fyzio Klinik, no tam jej problem s chrbticou neriesia. Jej uz nestacia rehabilitacie, potrebuje neurologa.

@dai Co sa cennika tyka, to je mi jasne 🙂

29. nov 2017

@taliansko1 Dakujem za tip. Neviem ci som precitala spravne - bolesti kvoli platniecke, ci boelsti kolien? Ak platnicka, mozem sa spytat, co ste s nou mali? Vysunutu alebo nieco ine? Aky zakrok ste absolvovali?