Pálenie a štípanie pošvy po sexe

crazymama22
9. máj 2013

ahojte baby je mi to hlupe ale neviem si rady..........v poslednom case mam taky problem ze po sexe nie kazdom ma posva zacne palit a stipat co to moze byt? menzes mi meska cca mesiac tehu som neni 2 testy negat.....ale dnes som po sexe zacala slabo krvacat ale nie silno mam vlozku ale je cista iba ked idem na wc a utriem sa vtedy je tochu krvy- citim ako keby mi posva trochu opuchla boli to neviem co nato som zufala. ........dakujem za rady

sissy27
9. máj 2013

@crazymama22 mykóza? nedostatočné zvlhčenie?

hrjanka
9. máj 2013

a nebude to zápal močových ciest? Radšej zájdi k lekárovi alebo na pohotovosť - so vzorkom moču - aby si neschytala zápal obličky

freyjanr
9. máj 2013

@crazymama22 ahoj a boli to už ked do teba vniká alebo len po tom?aj ja som z ničoho nič začala mať tento problém ale začali sme používat lub.gel a odvtedy neni problém

aristka
9. máj 2013

máš ju suchú

crazymama22
autor
9. máj 2013

@freyjanr aj my ho pouzivameale nezlepsilo sa to zacne to z nicoho nic kedykoolvek a trva to aj 10dni potom dlho nic a zasa to zacne 😒

crazymama22
autor
9. máj 2013

@aristka a pouzivame pri sexe gel.

crazymama22
autor
9. máj 2013

@aristka ale to aj ked idem na malu a utrem sa vtedy to rozdrazdim a je to horsie

sissy27
9. máj 2013

@crazymama22 mykóza, alergia na gel?

linda20111
9. máj 2013

@crazymama22 zajdi k lekarovi, urobi ti vyter a zisti co to je ak je to choroba. mozno ze to mas len podrazdene - gelom, holenim nejakou kozmetikou alebo castym sexom? 🙂))

lucia006
9. máj 2013

Ja som mala tiez ten problem treba lubr.gel a aj kondom mi vadil-latex.mna to stipalo,ze ani sadnut som si nemohla pol hodinu po ☹

sendy182
9. máj 2013

@crazymama22 nezaháľaj a radšej k lekárovi......

aristka
9. máj 2013

@crazymama22 tak to môže byť na neho reakcia ,skúste vymeniť značku

crazymama22
autor
9. máj 2013

@aristka no skusime

crazymama22
autor
9. máj 2013

@linda20111 castym nie tak normal 5x do tizdna 😀

maruska24
10. máj 2013

@crazymama22 utekaj k lekárovi a nie do drogerie značky meniť. Toto môže byť buď zápal močových ciest, alebo aj iná choroba. Snáď ti na vlastnom zdraví záleží.

modrofuzik11
10. máj 2013

urcite chod k lekarovi. ak je to mykoza, tak odporucam canesten gyn a preliecit aj parrnera. kremom canesten. mne to velmi pomohlo.

julls113
10. máj 2013

@crazymama22 najskôr to bude mykóza... treba ísť k lekárke...

crazymama22
autor
10. máj 2013

dakujem za rady baby 🙂

janulkaa5
31. júl 2014

ahojte baby mam taky problem ze po sexe nie kazdom ma zacne palit v posve ..nikdy som stym problem nemala ale stava sa mi to vacsinou vtedy ked sa moj partner do mna spravi...neviem co stym mam robit..ci je to.nejaky zapal alebo co..ci je problem v partnerovi..dakujem za rady

celinka856
17. feb 2015

@lucia006 presne mam to iste. a uz som zufala, lebo je to velmi neprijemne, ba az do placu mi bolo...ako si to vyriesila ty?

nanervy_2
17. feb 2015

@crazymama22 ak sa to opakuje, tak skor ti pomoze lekar ako konik... moze byt od zapalu cez alergicku reakciu na partnerovo semeno, pripadne on nieco zjedol a sa to prejavilo v zlozeni spermii... cez alergiu na nieco co ste pouzili az po problemy s crevnou florou.....

lucia006
17. feb 2015

@celinka856 no nijak ,stále mám ten problém ked používam kondom.už som ztoho zufala ale ani dr mi nevie pomocť 😒

nanervy_2
18. feb 2015

@lucia006 tak ked to mas po pouzivani kondomu tak je to jasne.. kamoska tak zistila ze je alergicka na silikonovy lubrikant, pri vodovych nemala tento problem.. treba si pozriet obal kondomu, cim to lubrikuju... alebo prejdi na sex bez kondomu 🙂

kiki68
18. feb 2015

alebo alergia na latex, potom su bezlatexove kondomy vhodne,ak je to tymto. A tiez gel na baze vody, nie so silikon. pridavkami.

lucia006
18. feb 2015

@nanervy_2 no to je mojnproblem ze s kondomom hocijakym problemy ,s antikonc.tabletkamy detto a bez ...neexistuje.neriskujem .nemam vplane.dalsie dietatko!

nanervy_2
19. feb 2015

no tak uz ti zostava pozorne citat zlozenie na kondomoch a vyskusat prave tie bezlatexove s lubrikantom na zaklade vody (pisu to na obale) alebo prejst na prirodzenu antikoncepciu (BT, hlien a tak), ale to chce par mesiacov sledovania sa (najlepsie bez sexu) a pre istotu sex len po ovulacii

muriel293
19. feb 2015

tak ja mavam toto iste mna to svrbi zvonka a pri vstupe dnu na tych miestach mne to zacne vzdy pred menzesom a ja mam tusaka ze to suvisi s tym ze vtedy jem vela sladkeho a narusi sa mi tam ph ja to mavam pravidelne a raz som mala aj alergiu na avivaz a latex ten absolutne nemozem ani gely ani nic podobne to som si skoro kozu zoskriabala

essential
25. feb 2015

máme doma rovnaký problém už niekoľko rokov. manželka neustále pije urologický čaj a keď je to veľmi intenzívne navštívi lekára, ktorý jej dá antibiotiká. Problém to však nerieši. V nedávnej minulosti som sa stretol s knihou Miluj svoj život, kde autorka uvádza:
" Väčšinu UROLOGICKÝCH ŤAŽKOSTÍ vyvolávajú konfliktné partnerské vzťahy. Rozčuľuje nás niečo, čo súvisí s našou ženskosťou a lebo mužskosťou. Ženy mávajú tieto problémy častejšie ako muži, pretože majú silnejší sklon utajovať svoje utrpenie.
ZÁPAL POŠVY pramení z väčšinou z romantického pocitu ublíženia z partnerovej strany." V návode na liečbu popisuje príčinu zápalu pošvy ako hnev na partnera, sexuálnu vinu a trestanie seba samej. Liečba spočíva v zmene nášho myslenia: "Mám sa rada a som so sebou spokojná. Ľudia okolo mňa odzrkadľujú moje pozitívne pocity. Teším sa zo svojej sexuality."
Podľa mňa stojí za zamyslenie sa aj nad takouto možnosťou, keď klasická medikamentózna liečba nezaberá. Dobrý psychológ by mohol ku tomu tiež isto niečo povedať, ale s takouto možnosťou som sa ešte pri tomto probléme nestretol a preto mi nedalo to tu nenapísať. 🙂 V našom prípade som si vedomý takejto príčiny a ukáže len čas či sa nám podarí s tým vysporiadať. 🙂

muriel293
25. feb 2015

@essential no u mňa to nebude príčina u mňa je to reakcia na chémiu ale ktovie u iných

vranka19
8. aug 2016

@crazymama22 dobrý deň ja mám presne ten istý problém menzes mi mešká cca dva týždne testy negatívne a po pohlavnom styku to páli...chcem sa opýtať ako vám to dopadlo boli ste s tým u gynekologa ďakujem