Pálenie a štípanie pošvy po sexe

crazymama22
9. máj 2013

ahojte baby je mi to hlupe ale neviem si rady..........v poslednom case mam taky problem ze po sexe nie kazdom ma posva zacne palit a stipat co to moze byt? menzes mi meska cca mesiac tehu som neni 2 testy negat.....ale dnes som po sexe zacala slabo krvacat ale nie silno mam vlozku ale je cista iba ked idem na wc a utriem sa vtedy je tochu krvy- citim ako keby mi posva trochu opuchla boli to neviem co nato som zufala. ........dakujem za rady

kaja14112
3. sep 2017

Ahojte baby potrebovala by som poradiť už som z toho fakt zúfalá . Mám 24 rokov a len pred piatimi mesiacmi som prišla o panenstvo . Prvý mesiac bol v pohode ale , hneď po mesiaci som mala zápal močových ciest. Bola som stým u lekára dal mi čipky , chvíľu bolo dobre ,ale po dvoch týždňoch sa mi to vrátilo . Cítim stále pálenie a bolesti pri močení . Už pomaly mesiac neviem fungovať normálne . A mala som krvavý výtok neviem čo mám robiť .:( Prosím o radu Ďakujem .... 🙂

derdia
3. sep 2017

Pri takychto problemoch treba navstivit ambulanciu s napisom Gynekologicka ambulancia,alebo Urologicka ambulancia...

kaja14112
3. sep 2017

Môj gynekológ mi dal len čapíky , len mne sa to po dvoch týždňoch opakuje tak neviem čo stým ...
som už z toho zúfalá ...

perzefona
4. sep 2017

@crazymama22 mykoza... preliecit seba aj partnera.

tiumen
4. sep 2017

@perzefona keď sa chceš hrať na múdru najprv si kukni kedy crazymama22 založila túto diskusiu 😂👏

kaja14112
4. sep 2017

@kaja14112
@tiumen Dosť úbohý a hlúpi argument ale ďakujem ti ;)

cecilia68
4. sep 2017

To kto vytiahol tému z roku 2013 ?

ivec16
4. sep 2017

@cecilia68 klud, nechcete aby sa nove temy zakladali ked uz tu take su tak sa
@kaja14112 pyta tu, ona vytiahla tuto temu lebo ma podobny problem, obracajte teda svoje rady na nu ;)

ivec16
4. sep 2017

@kaja14112 ak si myslis ze su v tom mocove cesty, mozes si dat vysetrit u svojho obvodneho moc, ak je tam nejaky zapal bude to tam vidiet, takze podla mna chod k vseobecnemu lekarovi, a on ta ked tak posle tam kam treba

candies
4. sep 2017

@kaja14112 mne na vracajuci sa zápal močových ciest zabral sirup brusnicami z lekárne Uroval

gabikiki
2. dec 2021

@crazymama22 môžem sa spýtať a našla si niečo lebo presne toto mávam ja 😕