Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Pálenie hrdla

somavi
22. máj 2017

Ahojte , uz skoro rok ma trápi pálenie hrdla . Niekedy sa stane , ze par dni nic a potom zase. Výter mi vyšiel v poriadku. Ďalej sa nic nerieši , ale je mi tl velmi nepríjemne. Nemáte skúsenosti , resp nejakú radu co by to mohlo byt ? Dakujem , uz som z toho zúfalá .

zuzana76
22. máj 2017

@somavi aj ja to mavam, ale podla mna je to z kyseliny, reflux

mondurik
22. máj 2017

Ahoj @somavi,mna tiez pred par roky stale palilo hrdlo,obvodna,ani krcna nic nezistili.... :( trvalo to rok,uz zufala som opat isla krcnej,ze to nie je mozne a po roku stazovania mi zistili polyp na hlasivkach.... Skus teda krcnu,ak si nebola.

anabeth
23. máj 2017

môže to byť aj od nezistenej alergie- stále ti zatekajú hlieny a to dráždi hrdlo
nie každá alergia sa prejavuje dramaticky

papulienka48
23. máj 2017

Ak si bola iba u svojej obvodnej tak jej povedz nech ti vypíše výmenný lístok na krčné a podľa mňa by stálo za to sa objednať aj na alergológiu keby čosi. Ak ti na niečo prídu na tom krčnom tak môžeš kľudne zavolať, že už tam nepotrebuješ ísť 🙂 Ale popýtaj sa takto na vyšetrenie sama ak ťa doktorka neposlala sama od seba, na to máš právo

staronova
23. máj 2017

Gastro-reflux.

eliska13
23. máj 2017

@somavi uzkost?psychika, alebo od zaludka

cajchana
23. máj 2017

Reflux. Ja som si s tym tiez presla. Treba vylucit niektore potraviny ako napriklad rajciny, kecup, proste take sladko - kysle veci a malo by to postupne ustat. No treba si zajst na odborne vysetrenia aby sa to potvrdilo a nasadila sa liecba

monullienka1
23. máj 2017

Ja to mam teraz, uz som bola aj u krcneho a nic vazneho mi nezistili, vraj to je virusove, mam to vo vsetkych dychacich cestach a potom mi to moze drazdit sliznicu a to pocitujem ako bolest, mam si striekat jox, vitamin C mam uzivat, paralen a do nosa sprej, ale nepomaha to :(
@cajchana prosim ta a ako sa prejavuje ten reflux, ze sposobuje bolest hrdla?

jakubjakovae
19. feb 2020

@monullienka1 zistili vam nieco ohladom toho palenia hrdla?sestre sa nieco podobne deje...pali alebo trpne jej v hrdle a nevie z čoho....