Paleolitné stravovanie

nikawero12
26. apr 2014

Nemám a ani nechcem mať.....Nechápem, kde ľudia vôbec chodia na takéto kraviny. 😀

mishelita
26. apr 2014

@life14 ahoj, ano mame, minuly rok sme to niekolko mesiacov drzali prisne a manzel zisiel v priebehu 2 mesiacov o 12 kilov dole. a teraz s tym ideme zacat znova. drzim palce. najhorsie je vyhnut sa slovenskym rozkom 😀 a cerstvemu chlebu, hmmmmmmmm. presne si pamatam moj prvy nakup paleo- nevedela som co mam zobrat a tak som vtedy zobrala asi len dve veci 😎
uzasna stranka je http://nomnompaleo.com/recipeindex odporucam. keby si chcela nejaku radu kludne sa opytaj, hoci az taky mega odbornik nie som 😝

tenerifka
26. apr 2014

@life14 V podstate ano. Snazim sa kompletne vyhybat vyrobkom z muky a z cukru, co je vlastne podstata paleo. U deti tieto vyrobky minimizujem, ale uplne nevylucujem. Myslim, ze ak sa to pojme z dobreho konca, takyto zivotny styl je velmi zdraviu prospesny, muku a vyrobky z nej, biely cukor a celkovo priemyselne spracovane vyrobky nas organizmus lahko ozelie a ich nekonzumovanie nam velmi prospeje. Ja vsak obcas nemozem odolat dobrej orieskovej ci mandlovej cokolade, takze ziadny fanatizmus, ale z 99% sa snazim to dodrziavat....

life14
autor
26. apr 2014

@nikawero12

Nerobím to zo srandy, ale mám vážne zdravotne problémy, bola som už u viacerych lekárov a vyskúšala som veľa sposoby na liečbu.

A mám sa lepšie odkedy držím paleolitnu stravovaniu.

life14
autor
26. apr 2014

Dakujem za odpovede.

A pomohol paleolitné stravovanie u nejakej chorobe u vás?

marcela6
5. dec 2014

ahojte, mám otázku , ja som na palo už asi 2 mesiace, zhrešenie je úplne minimálne, viacmenej raz za mesiac v prípade PMS - proste vtedy jako siahnuť mi na čokoládu :D
no lenže váha ako vôbec nič, som z toho trochu mimo, lebo ako chutí ryža už ani netušim a kopu iných vecí..mám pocit že na veciach trošku pochudnutá som a že aj postava sa mení,ale objektívne to posúdiť neviem.

cvičím 2x do týždňa zumbu , síce teraz som vynechala kvôli sťahovaniu , ale nosiť 10kg vrecia na 5 poschodie bez výťahu je tiež náhrada zumby

mali ste aj vy niektorá taký problém že to vôbec nešlo? poradte ako dalej :(

victory1
5. dec 2014

@marcela6 Chod do skupiny Paleo stravovanie...tam ti kocky pomozu rozobrat jedalnicek, mozno niekde robis chybu a mozno je to uplne ok, ze stracas na objeme a zatial nie na kilach...

marcela6
5. dec 2014

Ďakujem za radu, idem skúsiť pozrieť tú skupinu 🙂