Panická porucha a hypochondria

ninusqa_25
24. jan 2019

Ahojte všetci. Nedávno som tu pridávala príspevok o tom že sa neviem stotožniť so svojou veľmi silnou panickou poruchou. Nedávno ma odviezla sanitka opäť s veľmi silným záchvatom na neurológiu. Nikde mi nič nezistili, ani na CT, ani z krvy. Vraj som zdravý človek. No ja sa stále cítim príšerne. Liečim sa na psychiatrii aj u psychológa. Dokonca súkromného, platím si 30 eur za sedenie. Nič mi nepomohlo. Snažím sa, robím všetko čo môžem ale hrôza. Psychiatrička mi stanovila k panickej poruche aj hypochondriu. Ja tak veľmi hľadám pomoc ale nikde ju neviem nájsť. Stále mám strach a úzkosti. Najradšej by som všetko toto prespala ale tak žiaľ život nefunguje. Prosím poraďte mi niečo čo by mi mohlo ešte pomôcť. Ďakujem vám z celého srdca

montemotherone
26. jan 2019

@ninusqa_25 inak a určite odporúčam prestať googlit a pozerať správy, Modré z neba a podobné. Vyberajte si cielene pozitívne príbehy (v tv aj na čítanie). Veľmi to pomáha 😉

melania1
26. jan 2019

@lily14 ja som asi na tom neni az tak zle, ze na psychiatra. teda aspon si to nemyslim. mala som par takych uzkostnych zachvatov, poplakala som si...potom sa zas vzchopim... asi pomohlo vtedy aj to, ze boli dobre vysledky...

ninusqa_25
autor
13. feb 2019

Všetkým vám strašne moc ďakujem. Ste úžasní ľudia že sa mi snažíte pomôcť a poradiť. Ďakujem, snažím sa fungovať ďalej a uvidíme

kristin00
22. mar 2022

Ahoj, čo ti nakoniec pomohlo ? Mám podobný problém

ninka297
8. sep 2022

@kristin00 aj mna by to zaujimalo..mam podobne stavy, bojim sa, ze mam smrtelnu arytmiu..