Parazity v našom organizme

ekinkala
30. máj 2013

vedeli ste ze vecina problemou v nasom tele sposobuju prave parazity v nasom organizme ........ako aj rakovina ktora sa tvori prave s tychto parazitou a prave preto nasi vyskumnici nedokazu najst liek na rakovinu lebo nikdy neriesili pricinu v parazitoch ale stale hladaju liek na rakovinu vela probkemou na ktore nam daju doktori antibiotika a nam sa nachvilu ulavi a zase je problem spet ma nasvedomi prave parazit ludia ani netusia co vsetko sa v nasom organizme moze nachat tak rozne bakterie ze by sme ani neverili .....1 rok som chodila po kadejachych vysetreniach s bolestami brucha a zaludku bola som vsade aj na gastre kazdy mesiac som mala zavrate niekedy naval tepla a bolelo ma brucho objavovalo sa to raz za mesiac niekedy raz za 2 mesiace niekedy 2x do mesiaca ale az tento mesiac som sa zacala citit dost unavena nie kazdy den ale niekedy ano 2x som bola na pohotovosti stym ze sa mi rozklepali ruky a nohy aj sa mi hlava tocila dosla som na pohotovost a nic vsetko preslo a uz mi bolo dobre ked som tam dosla o tyzden znovu tak sa opakovalo to iste znovu som tam dosla a bolo mi dobre ani by som na tu pohotovost nesla keby som vedela co mi to sposobuje ale tym ze mi doktori tvrdili ze som ok a to mi robili viteri,krv vsetko proste na pohotovosti mi povedali ze nech idem ku psychiatrovi a na neurologiu ci to nemam psychicke tak som na druhy den isla stym ze som uz aj sama zacinala verit ci to predsa nemam stoho kedze doktory su neschopny psychiater mi dal nejake tabletky ze ked to pride nech si to dam samozrejme som si ich nedala bola som aj na rangene hlavy vsetko ok nakoniec som isla na diagnosticke cetrum kde vam daju sluchadka na usi a cely vas organizmus to snima pomocou frekvencii a buuuuum pripad virieseny mam v T .creve parazita ktory mi sposoboval vsetku tu habaturu a teraz sa konecne liecim prirodnimi likmi konkretne Pau D Arco a Herbal Star .....tymto chcem len upozornit nato ze dnesny doktory su neschopny a hladaju kade jake ine priciny a nepozeraju nato ze by clovek mohol mat v tele takychto parazitou nakazit sa nimi v dnesnej dobe je velmi lahke maso,zelenina zle umyta,ovocie,arasidy a mnoho inych za cely ten cas 1 rok a pol co som obbehala vsetky vysetrenia mi ani jeden doktor nepovedal ze to mozu byt parazity.....Parazit je velmi inteligenty zivocich ktoreho clovek len velmi malo prekukne ze je vnasom tele ale vsetky problemi ktore vnas pretrvavaju a nie a nie sa ich zbavit maju nasvedomi prave tieto parazity ako je bolest brucha,nafokovanie brucha,bolest zaludka,klbou,hlavy..........a mnoho inych problemou.......... Prejavy parazitou v tele mozu byt taketo ,obcasne tocenie hlavy,bolest brucha,zavrate,teploty len tak znicoho nic mnoho ludi to pripisuje prechladnutiam ale nieco zle zme zjedli apod..... Ale nie parazity su zakerne organizmi ktore vyhhladavaju zdravich jedincou aby mohli prezivat v nasom tele .........a preto chcem upozornit na to ak vas nieco dlhodobo trapi hladajte za tym parazity lebo pocase vam vysaju s tela vsetku energiu a znicia imunitu

saramarco
16. jan 2018

@ewca ahoj kde robia tu diagnostiku (poprosim adresu) a tiez kde zozeniem tie lieky a ako sa volaju
Moc dakujem za odpoved

saramarco
16. jan 2018

@lubiss a ako ste sa odcervili?

saramarco
16. jan 2018

@ewca ahoj poprosim ip dakujem

kuko7
16. jún 2018

Prosim je nieco na odparazitovanie vhodne aj pre kojacie ženy? Dakujem velmi pekne

lemontak
18. jún 2018

@kuko7 nie

lailaveve
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lailaveve
4. dec 2019

Ponukam na predaj zentel..20ml flasticky..kupila som jedneho doktora parazitologa..este nam nejake ostali..v pripade zaujmu piste do ip

viva13
1. nov 2021

Prosím ako zistím či mám alebo nemám parazity v tele?

kiwinetta
1. nov 2021

@viva13 musis ist k soeci lekarke ta ti to zmera pristrojom. Napise aj da lieky.

viva13
3. nov 2021

@kiwinetta to je aky odbor?cierne uhlie nepomoze?

hermionazlesa
23. aug 2022

@fialka88 prosím ta, nevieš, ci sa dá zentel ešte objednať z česká bez predpisu?

kiwinetta
25. aug 2022

@hermionazlesa majú ho aj tu v lekárni na šafku bez problémov

hermionazlesa
25. aug 2022

@kiwinetta ale s predpisom. Preto som sa pytala, ci je niekde volnopredajny🙂

kiwinetta
25. aug 2022

@kiwinetta teda ak si z BA

kiwinetta
25. aug 2022

ja som kupovala bez predpisu

fialka88
26. aug 2022

@hermionazlesa Ahoj. Žiaľ, neviem.

atika11
26. sep 2022

@macuka dobrý deň...prosím vás brali ste ten Cesol tabletky?Mali ste aj nejaké nežiaduce účinky?Ďakujem

elie2019
4. okt 2022

@sin_dy dorby deň ,mizem sa opýtať ,ak sa vyznáte ten vermox mame predpísaný ,leb sa ho bojím dať keďže nemáme nič potvrdené ,len nevieme prísť na to čo je synovi má aj zacpy …že či moc škodí ,hovoríte že má menšiu vstrebatelnost ,veľmi by má to zaujimalo ďakujem

hermionazlesa
5. okt 2022

@elie2019 nie neškodí.nepoznam nikoho,kto by mal nejaké vedľajšie účinky,predpisuje sa aj preventívne pri podozrení.nemusite sa ničoho báť,ľudia,ktorí pracujú so zvieratami sa odcervuju 2x do roka a sú v pohode