Pichanie a bolesť prsníka

lienocka73
30. aug 2020

Ahojte, už druhý mesiac mám divný pocit v prsníku. Začalo to bolesťou pod pazuchou, potom ma začalo bolieť aj nad a pod prsníkom. Ono je to ako keby pálenie, rezanie. A tiež pociťujem ako keby pichanie ihlou v celom okolí prsníka. Tehotná nie som. Gynekologička povedala, že to mám od chrbtice, alebo natiahnutý sval. Ale žeby natiahnutý sval tak dlho bolel? Sono a mamo pred rokom v auguste bolo v poriadku, jedna cysta práve v tom boľavým prsníku.Teraz som na sono objednaná 24.09.
Stretla sa už niektorá z vás s takýmto problémom? Najviac ma znepokojujú tie ihličkové bolesti. Ako keby ma v okolí toho prsníka a dakedy aj v ňom špendlíkom pichal.

1stefi121
19. jan 2022

@lienocka73 a chcem sa opýtať bolelo aj váš pod ľavým rebrom? Mňa tam pichá a neviem či nie slezina...

lienocka73
autor
19. jan 2022

@1stefi121 nie, skôr tak blízko prsníka. Práve ale teraz riešim toto, bolesť pod ľavým rebrom, ale tiež dúfam, že to bude chrbica.Tiež sa bojím aby to nebol pankreas, lebo keď človek číta všeličo na internete, tak si už myslí, že má rakovinu pankreasu. Zo všetkých článkov vyskakuje rakovina, človek sa zostresuje a tým pádom sú problémy ešte väčšie. A pritom to môže byť banalita.

1stefi121
19. jan 2022

@lienocka73 slezina..

1stefi121
19. jan 2022

@lienocka73 aj ja to riešim ...

lienocka73
autor
22. jan 2022

@1stefi121 a iba vás pichá? Ja pociťujem aj taký tlak.

1stefi121
23. jan 2022

@lienocka73 pichalo už prestalo začala som cvičiť na chrbticu ...ale mám aj uzlinu asi opuchnutu v podpazuší idem 2.2 na sono prsníka...

1stefi121
23. jan 2022

@lienocka73 ja som pripravená na najhoršie ...iné my nezostáva v stredu mám kontrolné odbery lebo som mala aj biele krvinky zvýšené ...ale bolo to bráne o 8 večer na urgente dr chce ráno na lacno ...mám aj tlak na hrudi .. všetko zle ....

0902426905
3. feb 2022

@1stefi121 pekný večer ak sa môžem opýtať ako dopadlo sono ?

1stefi121
3. feb 2022

@0902426905 dobre je tam lezia hypoechogenna ale nič patologické ...

lienocka73
autor
4. feb 2022

@1stefi121 chvalabohu...

1stefi121
5. feb 2022

@0902426905 dobre hypoechogenna ležia nič patologické

lauritka00
24. mar 2022

@lienocka73 ahoj prosím ťa ako sa vyriešil tvoj problém s bolesťou prsníka? Ja mám to isté a teda zúfalá som z toho, 3x sono v poriadku a ja stále bolesti na dotyk, pohyb, peso aj bradava...ku fyzio som objednaná až o dva tyzdne

suchonovam
6. apr 2022

@lienocka73 dobrý večer,neviem,či ste už na to prišli čo bolo príčinou vašich bolesti pod lavym rebrom,ja som to tiež mala po sekcii minulý rok,napokon po mnohých vyšetreniach zistili,že mám intoleranciu laktózy,nulovú, a okrem nafukovania atď sa mi to prejavovalo aj touto bolesťou v mieste dvanastnika.

lenny04
18. apr 2022

@lienocka73 ahoj Lenka prepáč ze otravujem ale už 2 týžden mam v pravom prsníku okolo bradavky takú rezavu pichavu bolesť cítim to aj cez deň ale často v noci keď sa otočím na bok... Mam mesiac po covide a veľkú bolesť medzi lopatkami... Na sone som bola pred par dnami všetko ok nič tam nie je, a pred 2 mesiacmi na mamograf aj na sono vtedy dom ešte nemala žiadne problémy a tam cysty ale v druhom prsníku..inak všetko ok. Aj keď som bola na sone a nič tak stále mam obavu je to taka zvláštna picháva rezava bolesť v prsníku ale hlavne v okolí bradavky. Tebe to prešlo? Kardio tiež ok.. Ďakujem ti krásne

lenny04
18. apr 2022

@lauritka00 dobrý deň prešla vám ta bolesť? Mňa reže pichá v prsníku najviac okolo bradavky,, sono ok... Ale od covidu mam bolesť medzi lopatkami príšernu... Ďakujem

lauritka00
18. apr 2022

@lenny04 veru žiadne zlepšenie tiež mám takú ostrú bolesť bodavu najmä v bradavke...začala som chodiť ku fyzio vraj blokáda 4 a 5 rebrá ale ani cvicenie zatiaľ nezabralo necítim zlepšenie.. o týždeň mám preventivku u gyn a už vo februári vravela že ak mi bolesti nepôjdu asi ma pošle na mamograf aj keď nemám ešte 40....aj keď sono som mala aj vo februári aj v marci a bez nálezu.....no mám strach hrozne má to obťažuje nieje deň čo by ma to nebolelo

1stefi121
20. apr 2022

@lenny04 ja mám bolesť od covidu preskakovanie srdca bodava bolesť pri srdci ...strašne ..ja čakám kedy sa zastaví ..

deniska010101
21. dec 2022

@lauritka00 zdravím aj ja mam tie isté symptómy co ty, ako sa tvoj problém vyriešil? Je niečo co ti pomohlo?