Pichanie v podbrušku

carrot_apple
20. nov 2018

Ahojte, snažíme s manželom o druhé...ale pred vyše rokom som mala zdr. problémy tak nás na rok stopli a popritom mi našli cystu, ktorú mi laparoskopiou vybrali a odvtedy mávam stále bolesti tej ľavej strany, hormonálne mám obraz v poriadku, menzes tiež už chodí ako má, len tie bolesti sú furt. Snažíme sa ako blázni lebo som si myslela, že to sú ovulačné bolesti,ale teraz už mám dávno po ovulke a furt ma tam bolí, ako keby mi tam držal niekto olovenú guličku, a keď cvičím to cítim, nemôžem späť s pokrčenými nohami na ľavej strane...čo to môže byť? gynekológ povedal, že všetko je OK, robil sono, zobral stery, kultiváciu či nieje zápal...všetko mám OK.

ujaju
20. nov 2018

Nemôžeš to tam mať po tej cyste nejako zle zhojené ale zrastené,že tam máš nejakú jazvu väčšiu alebo čo a tam niečomu bráni a preto ťa to tak bolí? Možno by som skúsila sa objednať aj inému gynekológovi na vyšetrenie, či ti povie to isté ako tento

carrot_apple
autor
20. nov 2018

@ujaju bola som asi 3 mesiace po laparke u ineho...všetko bolo ok...nerozumel čo by ma tam mohlo bolieť

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre